احتمال انتشار رام ویندوز ۱۰ موبایل برای شیائومی ۴ MI تا هفته آینده

23 نوامبر 2015

چند ماه پیش، بعد از انتشار شایعاتی درباره‌ی احتمال عرضه‌ی رام ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی‌های اندرویدی، ویدئوهایی از اجرای آخرین نسخه‌ی در دست توسعه‌ی این سیستم عامل روی  گوشی شیائومی ۴ MI منتشر شد. گزارش جدید حکایت از آن دارد که مایکروسافت برای عرضه‌ی عمومی رام ویندوز ۱۰ موبایل ویژه‌ی صاحبان گوشی شیائومی MI 4 طی هفته‌ی آینده آماده است.

ظاهراً غول نرم‌افزاری با توجه به بازخوردهای دریافتی متوجه شده است که می‌تواند تحسین بسیاری از کاربران اندروید را برانگیخته و آن‌ها را به تعویض پلتفرم مجاب  کند. خبر این انتشار قریب الوقوع در صفحه‌ای متعلق به یکی از کارمندان مایکروسافت در سایت Weibo رویت شده است. در پستی که به همراه آن تصویری از تلفن پرچمدار شیائومی در حال اجرای ویندوز ۱۰ موبایل دیده می‌شود، نوشته شده است:

“روز شکرگزاری نزدیک است و این هم نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ برای MI 4 .”

این رام پس از تست نسبتاً طولانی مدت نسخه‌ی بتا عرضه خواهد شد.

همزمان با ارائه‌ی این رام، انتظار می‌رود مایکروسافت توضیحات بیشتری پیرامون برنامه‌اش برای عرضه‌ی رام ویندوز ۱۰ برای دیگر تلفن‌های هوشمند و لیست احتمالی گوشی‌های اندرویدی که قابلیت اجرای این سیستم عامل را دارند ارائه کند. در ماه مارس، مایکروسافت علت انتخاب MI 4 برای تست رام ویندوز ۱۰ موبایل را کاربران مشتاق شیائومی و درخواست‌های مکرر آن‌ها برای ارائه‌ی آپدیت‌های نرم‌افزاری هفتگی عنوان کرده بود.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی