اکسپریا زی3 در تصاویری لو رفت!

 


در هفته‌های اخیر شایعات زیادی از دستگاه‌های بعدی شرکت‌ها منتشر شد. از الجی جی3 استایلوس تا گلکسی آلفا و آیفون 6 و همین اکسپریا زی3. حالا این بار اکسپریا زی3 در تصاویری واضح تر و از تمامی‌جهات لو رفته است.

تفاوت زیادی با اکسپریا زی2 که نقد کامل آن را قبلا خواندید، ندارد. تغییرات در لبه‌ها مشهود است و بسیار شبیه به لومیا 925 شده است. لبه‌ها از آن حالت تیز به حالت منحنی تغییر کرده اند که مسلما تاثیر زیادی در ارگونومی‌بهتر دستگاه خواهد داشت.

اگر کمی‌در عکس دقیق تر شوید، لنز XX.X مگاپیکسلی مشهور سونی را هم خواهید دید. این احتمالا همان لنز است که در زی1، زی1کامپکت و زی2 قرار دارد. امیدواریم برای دوربینی با چنین سخت افزار قوی ای، سونی رابط کاربری بسیار خوب خود را اصلاح کند و دیگر در حالت‌های مختلف عکس برداری شاهد تصاویر رزولوشون پایین نباشیم.

همانطور در تصاویر مشخص است، پورت میکرو USB 2.0 روی آن تعبیه شده است و خوشبحتانه جای شکاف کارت حافظه جانبی همچنان سر جای خودش است. مسلما زی3 هم مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است و به همین دلیل شکاف‌ها به جز جک 3.5 میلی متر صدا، در زیر درپوش قرار دارند. امیدوار بودیم حالا که سامسونگ گلکسی اس5 مینی را با پورت USB 2.0 بدون محافظ طراحی کرده است، سونی هم این کار را برای پرچمداران آتی خود انجام دهد که گویا اینطور نشده است.

در مجموع با اینکه یک قاب ژله ای بی-ریخت و زمخت روی آن است، می‌توان حدس که حاشیه‌های تصویر کاهش پیدا کرده است و این خبر خوبی است. سونی پرچمدار دوم سال 2013 خود، یعنی زی1 را در نیمه دوم 2013 در حین نمایشگاه IFA معرفی کرد. به همین دلیل انتظار می‌رود امسال هم همین اتفاق روی بدهد. سونی در تاریخ 12 شهریور یک مراسم معرفی خواهد داشت، درست در روز معرفی گلکسی نوت4 توسط سامسونگ! یک تلاقی دیگر به مانند همزمانی رونمایی از اکسپریا زی2 و گلکسی اس5 در MWC 2014.

در پایان ابتدا نظر شما را درباره اکسپریا زی3 جویا می‌شویم و سپس شما را به تماشا آلبوم تصاویر لو رفته از اکسپریا زی3 دعوت می‌کنیم : 

مطلب پیشنهادی