ایرانسل کمترین میزان نارضایتی مشترکان در حوزه کم‌فروشی اینترنت را دارد

08 شهریور 1396
ایرانسل و تراکتورسازی تبریز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

ایرانسل با تقدیر از رویکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارائه آمار شفاف، این رویکرد را تلاشی برای هرچه بهتر شدن خدمات ارائه شده به مشترکان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور که بزرگترین اپراتور دیتای ایران بنابر اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، با توجه به تأمین اینترنت شمار قابل توجهی از مشترکان سراسر ایران، کمترین میزان شکایت و کمترین میزان نارضایتی از سوی مشترکان در حوزه کم‌فروشی اینترنت را داشته است.

آمار منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ذیل خبر «نظارت جدی رگولاتوری بر کم‌فروشی خدمات اینترنت» در وب‌سایت این سازمان که بر اساس آمار شکایات ثبت شده در سامانه ۱۹۵ در سال ۱۳۹۵ ارائه شده است، خبر از آن دارد که ایرانسل به رغم میزبانی بیش از ۳۰ میلیون مشترک حرفه‌ای اینترنت در شبکه خود، تنها ۱۷۳ شکایت مربوط به «کم‌فروشی اینترنت» از بین ۴۶۵۴ شکایت داشته است.

ایرانسل بر آن است تا با بهره‌گیری از تجارب مشتریان ارزشمند خود و به‌کارگیری راهکارهای نوین تحلیل داده‌ها، همچون گذشته با شناخت هرچه بیشتر نیاز و خواسته مشترکان، باکیفیت‌ترین و پایدارترین شبکه اینترنت همراه و ثابت را به مشترکان خود ارائه دهد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟