اخبار

بازی Counter Terrorism Unit منتشر شد

اگر از طرفداران سبک شوتر به همراه برنامه ریزی تاکتیکی و استراتژیکی هستید، بازی جدید Counter Terrorism Unit می تواند نظر شما را به خود جلب نماید. این بازی که آخرین محصول استودیو Odin Game است، شما را همراه با تیمتان (آفلاین و آنلاین) وارد عملیات مبارزه با تروریسم می نماید.

 

سبک اکشن/شوتر از پرطرفدارترین ژانرهای صنعت گیمینگ به شمار می رود و طرفداران بسیاری را از گروه سنی های مختلف به خود اختصاص داده است. اما زمانی که سبک استراتژی چاشنی این سبک می شود، جذابیت بازی دوچندان می شود. از این دسته بازی ها می توان به بازی Rainbow Six Siege اشاره نمود که برنامه ریزی و طراحی تاکتیکی را به سبک اکشن/شوتر اضافه کرد و توانست محصول قابل قبولی از این فرنچایز را ارائه نماید. بازی Counter Terrorism Unit نیز از این دسته به شمار می رود، اما در سطح عادی تری نسبت به بازی های بزرگی از قبیل Black Ops 3 و Rainbow Six Siege قرار دارد.

 

بازی Counter Terrorism Unit توسط استودیو Odin Game در سبک اکشن و استراتژی طراحی ساخته شد و کمپانی Excalibur آن را برای سیستم عامل ویندوز در ۲۳ آوریل منتشر نمود.شما بعنوان عضوی از واحد CTU به چند منطقه خطرناک اعزام می شوید تا خطرات و تهدیدات ناشی از تروریسم را از بین ببرید. هر کسی می تواند اسلحه به دست بگیرد، ولی تعداد کمی هستند که می توانند مظنونین را مجبور به تسلیم شدن کنند.

 

اسلحه ها و آیتم های زیادی در اختیار شما قرار داده می شود تا به کمک آنها علیه تروریسم مبارزه کنید. این آیتم ها شامل Snake Cam (دوربینی برای مشاهده خطرات بالقوه در پشت درهای بسته)، دوربین های شب، سپر ضد شورش و سه نوع نارنجک می شود.

 

بسته به عملکرد شما در هر ماموریت، مقداری پول به شما تعلق می گیرد که می توانید آن را صرف خرید اسلحه ها و ابزارهای جدید نمایید. شما می توانید به تمام هم تیمی هایتان دستور بدهید تا درها را باز کنند، وارد مبارزه شوند، از Snake Camها استفاده کنند یا از وظایف دیگری که در اختیار شما قرار می گیرد، پیروی کنند. قابلیت استتار و مخفی کاری نیز در بازی طراحی شده تا بدون مبارزه، مظنونین را دستگیر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا