موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

بریک شدن آیپد های قدیمی هنگام آپدیت به iOS 9.3 به صورت ota

دوشنبه بعد از کنفرانسی که اپل برگزار کرد و آپدیت رسمی ios 9.3 رو معرفی کرد . کاربرانی که آیپد خودشون رو از طریق ota آپدیت کرده بودند , دیده شده که دستگاه بریک شده .

کاربران ناشناس زیادی طبق پیغام ها و تماس هایی که اپل اینسایدر داشته بودند خبر از این دادند که وقتی آیپد خودشون رو به صورت ota آپدیت کرده بودند . دستگاه بالا نیومده و هیچ عکس العملی دستگاه از خود نشون نمیداده و گفته بودند وقتی دستگاه اپدیت شده . بریک شده .

در پیج هایی که توسط اپل کنترل و ساپرت میشود کاربران زیادی نظر هایی داده بودند که ” ما ورژن ios 9.3 رو به صورت ipsw با مک دانلود کردیم و بعد وارد آیتونز از طریق مک شدیم و از طریق مک دستگاه خود را اپدیت کردیم ” کاربران دیگری هم گفته بودند که دستگاه خود را به صورت کامل ریستور کرده و اطلاعات قبلی خودشون رو به صورت کامل پاک کرده بودند که دیگه دستگاه بریک نشه و بک اپ های خودشون رو دیکه برنگردونده بودند .

کاربران زیادی هم بودند که به اپل استور پیغام داده بودند و از این مشکل گله مند بودند که اپل در جواب اونها گفته مشکل رو برطرف خواهد کرد .

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار