اخبار

تشخیص چهره سه بعدی به LG G6 اضافه خواهد شد

شرکت بزرگ LG برای عقب نماندن از رقبای سرسخت خود درصدد اضافه کردن قابلیت تشخیص چهره سه بعدی برای گوشی جدید پرچمدار خود ، LG G6 است. LGبه منظور اضافه کردن این ویژگی در حال همکاری با کمپانی کره‌ای Oez است که در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار تشخیص چهره فعالیت می‌کند.

این قابلیت انتظار می رود که تا ماه آینده به همراه سیستم LG Pay به پرچمدار سال ۲۰۱۷ این کمپانی اضافه شود. به نظر می‌رسد دلیل انتخاب کمپانی کره‌ای Oez این بوده که نرم‌افزار OezFR قابلیت ارائه برای سایر گوشی‌های هوشمند پرچمدار LG، وی ۲۰ و جی ۵ را دارا است. OezFR به گونه‌ای توسعه یافته که نمی‌توان از روش‌هایی نظیر نمایش تصاویر برای فریب دادن آن استفاده کرد.

از جمله موارد مصرف این سیستم می توان به هویت سنجی برای سیستم پرداخت اشاره کرد. منابع نزدیک احتمال بکارگیری سیستم شناسایی سه بعدی چهره برای استفاده در هویت سنجی LG Pay را محتمل می‌دانند.

همچنین سامسونگ نیز سیستم شناسایی سه بعدی چهره را اخیرا در پرچمداران سال ۲۰۱۷ خود مورد استفاده قرار داده است. پس از رونمایی از گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus در جریان مراسم Unpacked، کارشناسان امنیتی و حقوقی نگرانی خود را از احتمال زیر سوال رفتن حریم خصوصی کاربران به موجب استفاده از این ویژگی مطرح کردند.

تشخیص چهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟