تعداد کاربر فعال ماهیانه اینستاگرام چقدر است

04 مهر 1396
اینستاگرام

اگر مایلید بدانید که تعداد کاربر فعال روزانه و ماهیانه اینستاگرام چقدر است توجه شما را به مطلب زیر جلب می کنیم.

در حال حاضر اینستاگرام ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد و در جریان رویدادی که امروز در نیویورک برگزار شد، مدیران این شبکه‌ی اجتماعی اعلام کردند تعداد کاربران فعال روزانه‌ی اینستاگرام به ۵۰۰ میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که ۴ ماه قبل این مقدار ۶۰۰ میلیون بوده است.

مدیران insta به وب‌سایت تک‌کرانچ گفته‌اند که در حال حاضر دو میلیون تبلیغ‌کننده در این پلتفرم فعالیت دارند که این میزان در ماه مارس یک میلیون مورد بوده است. این کمپانی‌ اعلام کرده که بیشتر این افزایش از SMB-ها است.

از طرفی به خاطر رشد کاربر این برنامه، مشاهده ویدئوها در اینستاگرام نیز ۸۰ درصد رشد داشته است. علاوه بر این کاربران چهار برابر بیشتر از سال گذشته پست‌های ویدیویی در روز ارسال کرده‌اند.

از همین رو بسیاری برای سرمایه‌گذاری در پلتفرم insta ترغیب می‌شوند که باعث می‌شود فیسبوک به فکر جاه‌طلبی‌های بیشتر باشد. اما همین مسئله سبب می‌شود چندان به اسنپ‌چت به‌عنوان رقیب اصلی insta تمایلی نداشته باشند. رشد فوق‌العاده‌ی کاربران این برنامه باعث شده است این شبکه‌ی اجتماعی بسیاری از ویژگی‌های کاربری اسنپ‌چت نظیر استوری را کپی‌برداری کند.

0

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی