خبر فریب خوردن تشخیص چهره نوت ۸ تکذیب شد

16 شهریور 1396
نوت 8

وبسایت sammobile امروز تحلیلی منتشر کرده که نشان می دهد خبر فریب خوردن سیستم تشخیص چهره گلکسی نوت ۸ در مقابل تصاویر پروفایل معمولی کذب است. این وبسایت بررسی کرده که ویدئوی منتشر شده که در موبایلستان هم به آن پرداختیم

در ادامه دلیل فریب خوردن سیستم تشخیص چهره‌ی گلکسی نوت ۸ در کلیپ هفته‌ی قبل را توضیح می‌دهیم: گوشی‌های هوشمند در فروشگاه‌ها حالتی موسوم به Retail Mode را اجرا می‌کنند تا بتوان به‌راحتی و بدون نیاز به انجام تنظیمات، تمام ویژگی‌های آن‌ها را بررسی کرد. فروشگاه‌ها معمولا به این دلیل از حالت Retail Mode و نرم‌افزارهای آپدیت نشده استفاده می‌کنند که کاربران بتوانند بدون انجام تنظیمات اولیه، از قابلیت‌های مختلف گوشی مثل سیستم تشخیص چهره، بدون هیچ مشکلی استفاده کنند و در واقع هدف فروشگاه‌ها از این اقدام، ارائه‌ی یک پیش‌نمایش کلی از ویژگی‌های گوشی‌ هوشمند است.

بر این اساس ، sammobile مراحل را به آزمایش گذاشته تا نتیجه را بررسی کند اما در پایان نتیجه چیزی جز عدم قبول تصویر مورد نظر نبوده است.

باید منتظر بمانیم و ببینیک عکس العمل سامسونگ در این قبال چیست. آیا واقعا سیستم تشخیص چهره گلکسی نوت ۸ به همین راحتی فریب می خورد؟ یا نه مساله دیگری در این بین است که باید بیشتر تحلیل شود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی