سامسونگ اپلیکیشن فوکوس را با ادغام و تجمیع چند اپلیکیشن پرکاربرد کاربران ارائه کرد

Samsung Focus - سامسونگ فوکوس

سامسونگ جمعی از برنامه‌هایش را در یک اپلیکیشن واحد عرضه کرد

با فوکوس به هدف بزنید

 

شرکت سامسونگ الکترونیکس با ادغام و تجمیع چند اپلیکیشن پرکاربرد کاربران گوشی‌های هوشمند، برنامه‌ای به منظور افزایش بهره‌وری افراد عرضه کرده است. این اپلیکیشن که سامسونگ فوکوس (Samsung Focus) نام دارد با ارائه راهکارهای بهره‌وری نوین خود امکان دسترسی راحت‌ و آسان کاربران به حساب‌های متعدد ایمیل، تقویم، یادداشت‌ها و مخاطبین را در یک برنامه فراهم کرده است.

تمامی این برنامه‌ها که تا پیش از این در اپلیکیشن‌های متعدد قابل دسترسی بود، تنها در چندین تب یا زبانه مختلف در برنامه سامسونگ فوکوس اجرا می‌شوند. در هر تب یا زبانه می‌توانید علاوه بر تبادل اطلاعات، کارها و وظایف خود را اولویت‌بندی کنید.

برای مثال کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند براساس محتوای ایمیل خود رویدادی را در تقویم ایجاد کنند یا دکمه‌ای را برای مشاهده یک آیتم خاص مشخص کنند.

تمامی ابزارهای ارتباطی موجود در این برنامه از طریق ویژگی جست‌وجوی یکپارچه به هم متصل شده‌اند تا کاربر به هنگام نیاز به موردی خاص بتواند آن را در کسری از ثانیه مقابل چشمان خود مشاهده کند.

رابط کاربری برنامه این امکان را فراهم کرده است تا کاربران با شخصی‌سازی برنامه، خلاصه‌ای از اعلانات و نوتیف‌های مهم خود را مشاهده کنند. علاوه بر این سامسونگ فوکوس هشدارهای مختلف مانند یادآوری‌های مربوط به کنفرانس‌های تلفنی را به کاربر اعلام می‌کند.

همچنین ویژگی‌های مثبت رابط کاربری سامسونگ فوکوس باعث شده تا کاربر کنترل بیشتری بر روی محیط کاری خود داشته باشد و چون این اپلیکیشن را می‌توان با کامپیوترهای شخصی همگام سازی کرد، کاربران می‌توانند در هر زمان و مکانی با هر دو دستگاه متصل شوند.

سامسونگ از دستگاه تهویه هوای جدید خود در نمایشگاه CES 2017 رونمایی کرد

مزیت‌های مختلف سامسونگ فوکوس مانند کنترل چندین حساب ایمیل، برقراری کنفرانس‌های تلفنی و غیره موجب شده تا در زمان‌هایی که رویدادهای مختلفی در محل کار به وجود می‌آید، میزان بهره‌وری افراد بالاتر از همیشه باشد.

 

تنظیم کلیدواژه

کاربران اپلیکیشن سامسونگ فوکوس می‌توانند با ایجاد برخی از کلید‌واژه‌ها یا تگ‌ها مانند «کنفرانس» یا «مسافرت کاری» برای برخی از فعالیت‌ها، ساده‌تر از همیشه به رخدادهایی که به این فعالیت‌ها مرتبط هستند، دسترسی پیدا کنند. ایجاد چنین برچسب‌هایی باعث می‌شود تا دیگر ایمیل‌ها یا نوتیف‌هایی که شامل این عبارت است را از دست ندهید.

Samsung Focus - سامسونگ فوکوس

اولویت مبدا

در تنظیمات اعلانات می‌توانید مشخص کنید تا ایمیل یا نوتیفی که از یک شخص خاص ارسال می‌شود همیشه در اولویت قرار بگیرد.

 

 

کنفرانس تلفنی

برقراری کنفرانس تلفنی با سامسونگ فوکوس بسیار راحت‌ شده است. برای این کار کافی است تا با ارسال درخواست جلسه به فرد از طریق ایمیل، تنها با فشردن یک دکمه با وی کنفرانس تلفنی برقرار کنید.

 

 

تاریخ

سامسونگ فوکوس به‌طور خودکار تمامی ایمیل‌‌ها و برنامه رویدادها را طبقه‌بندی می‌کند با این وجود کاربران می‌توانند با تغییر این روند نحوه چینش آنها را تغییر دهند.

آخرین نسخه از اپلیکیشن سامسونگ فوکوس در درگاه رسمی اپلیکیشن‌های گوگل یعنی گوگل پلی قرار گرفته است، این برنامه با دستگاه‌هایی که اندروید ۶٫۰ (مارشمالو) به بالا را دارند، سازگار است.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی