سامسونگ: علت آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ در هفته‌های آینده اعلام می‌شود

23 مهر 1395

همانطور که در جریان هستید گلکسی نوت ۷ و داستان آتش گرفتن آن باعث شده تا سازندگان بخواهند به صورت کامل، تولید این گوشی های هوشمند را متوقف کنند. همزمان با این موضوع، در مصاحبه‌ی آقای Park Chul-wan مدیر عامل بخش باتری‌های پیشرفته مؤسسه فناوری الکترونیک کره با خبرگزاری نیویورک تایمز، اعلام شد که علت آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ باتری دستگاه نبوده است.

پس از انتشار جزئیات این مصاحبه و خبر اوراق کردن تمامی نوت ۷ های تولید شده، بسیاری از رسانه‌ها تلاش داشتند تا با ارائه نظریه‌های مختلف همچون مشکل در پورت USB Type-C یا عدم توانایی مهندسین این شرکت در شبیه‌سازی انفجار آن در آزمایشگاه، دلیلی برای مشکل پرچم دار کره‌ای ها بیابند.

 

اما حالا سامسونگ در بیانه‌ای رسمی، اعلام کرده که تحقیقاتی کامل را برای یافتن مشکل اصلی این گوشی آغاز نموده و به زودی جزئیات آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد:

باتری‌های قرار گرفته در گلکسی نوت ۷ ایمن توسط شرکتی تولید شده که نقشی در تولید باتری‌های نسخه اصلی از این گوشی نداشته است. در حال حاضر ما تحقیقات کاملی را برای پیدا کردن این مشکل آغاز کرده‌ایم و شاید کمی زود باشد که بخواهیم در مورد نتایج آن اظهار نظر کنیم. همچنین در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

همانطور که مشاهده می‌کنید، سامسونگ هنوز نتوانسته دلیل این مشکل را پیدا کند و البته هیچ اشاره‌ای به عدم توانایی خود یا موارد مشابه نداشته است. شاید بهتر باشد پیش از انتشار بیانه رسمی سامسونگ، قضاوت کردن را کنار بگذاریم.

فراخوانی گلکسی نوت ۷ باعث ضرر ۳ میلیارد دلاری به سامسونگ خواهد بود

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی