سامسونگ گلکسی On5 مدل ۲۰۱۶ برای آزمایش وارد هند شد

09 تیر 1395

گوشی سامسونگ گلکسی On5 مدل ۲۰۱۶ با هدف آزمایش در بخش R&D به هندوستان وارد شد. کمتر از یک هفته پیش سامسونگ گلگسی On7 مدل ۲۰۱۶ در بنچمارک جی اف ایکس بنچ محک خورد و مشخصاتی از آن به بیرون درز کرد.

این گوشی هوشمند مقرون‌به‌صرفه دارای خویشاوند دیگری به ‌نام سامسونگ گلکسی On5 جدید (مدل ۲۰۱۶) بوده که به‌منظور آزمایش در بخش تحقیق و توسعه در هند عرضه شد. این مدل جدید با شماره سریال SM-G5700 (گوشی گلکسی On5 سال گذشته با شماره سریال SM-G5500 منتشر شد) و در لیست سایت Zauba، مربوط به صادرات و واردات هند، قرار گرفت.

لیست منتشر شده در مورخ ۲۳ ژوئن نشان می‌دهد که سامسونگ گلکسی On5 جدید (Samsung Galaxy On5) به‌منظور آزمایش و ارزیابی بازار، وارد هند شده است. در این لیست ذکر شده بود که این گوشی هوشمند دارای یک نمایشگر ۵ اینچی بوده و در سه نوع مختلف و با میانگین قیمتی در حدود ۱۰,۳۱۰ روپیه هند، چیزی معادل با ۱۵۱٫۳۸ دلار آمریکا، عرضه می‌شود. روز بعد ۱۱ دستگاه دیگر با شماره سریال SM-G5700 به بخش ارزیابی و قسمت R&D وارد شد. جالب آنکه این مدل‌ها با میانگین قیمت بالاتری در حدود ۲۵۳ دلار ذکر شدند و مشخص شد که وب‌سایت Zauba از قیمت خرده‌فروش این محصولات، ارزیابی درستی نداشته است.

اطلاعات جدیدی، شامل قیمت‌گذاری دقیق این محصولات، تاریخ در دسترس بودن آنها و همچنین لیست کاملی از مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی On5 مدل ۲۰۱۶ در راه است. با ما برای دانستن تمامی این جزئیات همراه باشید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟