سونی موبایل در گردهمایی اختصاصی رسانه‌ها، Xperia XZ Premium را به نمایش گذاشت

23 فروردین 1396
سونی موبایل در گردهمایی اختصاصی رسانه‌ها، Xperia XZ Premium را به نمایش گذاشت

Sony Mobile در گردهمایی اختصاصی رسانه‌های منطقه‌ای در دبی، Xperia XZ Premium را به نمایش گذاشت

 

سونی موبایل در گردهمایی اختصاصی رسانه‌ها، Xperia XZ Premium را به نمایش گذاشت

 

  • بیش از ۱۸۰ نفر از اصحاب رسانه و افراد تأثیرگذارِ منطقهٔ خاورمیانه و آفریقا توانستند نخستین ویدیوی با حرکت بسیار آهسته‌شان را در گردهمایی #Xperia960ضبط کنند.
  • Xperia XZ Premium در xx و در منطقه در پایان خرداد ماه و با قیمت تقریبی ۲٫۵ ملیون تومان در دسترس خواهد بود.

 

دبی، ۱۰ آوریل ۲۰۱۷ – Sony Mobile Communications خاورمیانه و آفریقا، Xperia XZ Premium، تازه‌ترین تلفن هوشمند برندهٔ جایزه‌اش، را در حضور ۱۸۰ نفر از اصحاب رسانه از سرتاسر منطقهٔ خاورمیانه و آفریقا در گردهمایی اختصاصی #Xperia960 در دبی به نمایش گذاشت. #Xperia960 که بزرگ‌ترین رویداد از این نوع بود، نخستین ضبط ویدیو با حرکت بسیار آهسته در یک تلفن هوشمند را با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه امکان‌پذیر ساخت. این سرعت چهار برابر آهسته‌تر از هر تلفن هوشمند دیگری است و جزئیاتی را به تصویر می‌کشد که از چشم انسان پنهان می‌ماند. رویداد #Xperia960 و برنامه‌های آن به‌طور زنده از سالن The Annex برج خلیفهٔ دبی برای بینندگان منطقهٔ خاورمیانه و آفریقا پخش شد. Sony Mobile چهار فعالیت برای تست فیلم برداری حرکت بسیار آهسته، در این رویداد در نظر گرفته بود. این فعالیت‌ها با نام‌های «سقوط امن»، «تونل باد کاغذرنگی»، «توپ جهنده رنگی» و «سقوط بادکنگ آب» نام‌گذاری شده بودند. مهمانان با ورود به هر یک از این فعالیت‌ها، محو اجرای آن‌ها می‌شدند و از آن‌ها با Xperia XZ Premium با حرکت بسیار آهسته فیلم‌برداری می‌شد و به‌صورت زنده پخش می‌شد.

تریلر رونمایی بازی Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد

 

سونی موبایل در گردهمایی اختصاصی رسانه‌ها، Xperia XZ Premium را به نمایش گذاشت

 

هیده‌یوکی فورومی، معاون اجرایی فروش و بازاریابی جهانی Sony Mobile Communications در مراسم افتتاحیهٔ #Xperia960 گفت: «ما در Sony Mobile  به خلق محصولات و خدماتی هوشمند و با قابلیت شخصی‌سازی فزاینده که شما را به یکدیگر متصل می‌کنند و به بخشی ضروری و دوست‌داشتنی از زندگی شما بدل می‌شوند، پایبندیم. ما به این دیدگاه متعهدیم و به فراتر بردن مرزهای ارتباطات از طریق فناوری‌های پیشرو ادامه می‌دهیم. تلفن هوشمند جدید ما دستگاهی است که فناوری و مشخصات پیشرفته را به‌معنای واقعی در خود دارد و مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد تا در جهانی الهام‌گرفته از فناوری موبایل زندگی کنند. بسیار خرسندم که ورودXperia XZ Premium  به بازار خاورمیانه تا پایان آوریل را اعلام می‌کنم.»

Xperia XZ Premium مجهز به سیستم دوربین ‎ Motion Eye™‎متعلق به Sony است که نخستین ضبط و بازپخش ویدیو با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه در یک تلفن هوشمند در جهان را که چهار برابر کندتر از هر تلفن هوشمندی دیگری است، امکان‌پذیر ساخته است. دوربین آن به‌قدری پیشرفته است که می‌تواند حرکاتی را که از جشم انسان پنهان می‌ماند، به تصویر بکشد. این گوشی همچنین دارای یک نمایشگر زیبای ۴K HDR، سرعت دانلود بسیار بالا، طراحی حلقوی خیره‌کننده و قابلیت‌های هوشمند دیگر است.

 

سونی موبایل در گردهمایی اختصاصی رسانه‌ها، Xperia XZ Premium را به نمایش گذاشت

 

Xperia XZ Premium موفق به دریافت بیش از ۳۰ تقدیر و جایزه شامل «بهترین تلفن هوشمند یا دستگاه متصل جدید در کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷» در مراسم سالانهٔ اهدای جوایز جهانی موبایل (جوایز Glomo) از سوی انجمن GSM شد.

قیمت و زمان عرضه

Sony Mobile Xperia XZ Premium از پایان خرداد ۱۳۹۶ در فروشگاه‌های معتبر با قیمت حدودی ۲٫۵ میلیون تومان در دسترس خواهد بود.

سونی گوشی جدید Xperia XA Ultra را معرفی می‌کند

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟