قیمت آیفون ۷ پرو توسط شبکه اجتماعی Weibo اعلام شد

03 تیر 1395

یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که بسیاری مشتاق دانستن آن در مورد آیفون ۷ هستند، قیمت این محصول است. مدل جدید ۱۶ گیگابایتی با قیمت ۶۴۹ دلار عرضه خواهد شد و قیمت مدل‌های بالاتر آن حداقل ۱۰۰ دلار بیشتر است. در برخی از شایعه‌ها گفته شده که آیفون ۷ پرو امسال در مدل‌های بهبودیافته‌ای از نظر حافظه ذخیره‌سازی ارائه خواهد شد.

یکی از فاش‌کننده‌های وب‌سایت Weibo بر این باور است که قیمت تمامی مدل‌های مختلف آیفون‌های امسال را می‌داند و به همین دلیل اقدام به انتشار لیستی از این اطلاعات کرده است. ظاهرا آیفون ۷ در مدل‌های ۳۲ و ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایت عرضه خواهد شد. هر دو مدل آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو در مدل‌های ۳۲ و ۲۵۶ گیگابایت عرضه می‌شود و البته مدل ۱۲۸ گیگابایتی آن‌ها نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

در جدول زیر می‌توانید مقایسه‌ای بین قیمت آیفون‌ ۶ اس و آیفون‌های امسال اپل را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که این محصول در حال حاضر در مدل‌های ‍۱۶ و ۶۴ و ۱۲۸ ارائه شده است.

 

دستگاهمدل پایهمدل میانهمدل بالا
آیفون ۶ اس¥۵۲۸۸¥۶۰۸۸¥۶۸۸۸
آیفون ۷¥۵۲۸۸¥۶۰۸۸¥۷۰۸۸
آیفون ۶اس پلاس¥۶۰۸۸¥۶۸۸۸¥۷۷۸۸
آیفون ۷ پلاس¥۶۰۸۸¥۶۸۸۸¥۷۸۸۸
آیفون ۷ پرو¥۷۰۸۸¥۷۸۸۸¥۸۸۸۸

 

به یاد داشته باشید که این اطلاعات مربوط به بازار چین هستند و ممکن است در قیمت جهانی این محصول تغییرات کوچکی وجود داشته باشد. در بازار آمریکا افراد به دنبال قیمتی بین ۸۲۰ تا ۱۳۵۰ دلار هستند و در مورد آیفون ۷ پرو انتظار می‌رود قیمت ۱۰۸۰ دلار باشد.

نسل بعدی اپل واچ احتمالا در کنفرانس این شرکت معرفی شود

در نهایت بنا به اعلام منبع چینی این خبر احتمالا مدل ۳۲ گیگابایتی آیفون ۷ پرو قیمتی حدود ۸۴۹ دلار خواهد داشت.

 

منبع pocketnow
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی