قیمت و زمان عرضه گلکسی نوت ۷ در ایران

19 مرداد 1395

برای برخی موضوعی تعجبی و برای برخی دیگر موضوعی کاملا عادی است که چرا میزان فروش سامسونگ با وجود عرضه مدل های گوناگون در طی سال و همچنین عرضه پرچمدارانی با فاصله زمانی کم، کاهش پیدا نکرده و هر پرچمدار علاوه بر کمک به پیشرفت تکنولوژی گوشی های هوشمند، موفقیتی مثال زدنی نیز در زمینه تجارت و بازار برای این کمپانی به ارمغان می آورد!
از قرار معلوم و با گرد و خاکی که تاکنون و پیش از زمان عرضه آن بلند شده، گویا گلکسی نوت ۷ تصمیم دارد تا موفقیتی به یاد ماندنی برای سامسونگ به ارمغان بیاورد.

 

 

پیشرفت های سخت افزاری و همچنین نرم افزاری در SPen ، متمایز کننده اصلی گوشی های سری نوت، مجهز شدن به جدیدترین سیستم احراز هویت و تامین امنیت گوشی های هوشمند به لطف استفاده از اسکنر عنبیه چشم، ضد آب بودن با وجود درگاه های زیاد از جمله محل قرار گیری SPen ، صفحه نمایش خمیده و بسیار زیبا در کنار کیفیت مثال زدنی آن، ارائه شده در رنگ های متنوع در مقایسه با سایر محصولات سری نوت و… تنها بخشی از معدود برگ برنده های گلکسی نوت ۷ بشمار می روند.
با همه این تفاسیر، کاربران ایرانی چه زمانی خواهند توانست گلکسی نوت ۷ را خریداری کنند؟

 

گلکسی نوت 7

 

 

۲۹ مرداد ماه زمانی است که نوت ۷ به صورت جهانی عرضه خواهد شد، اما در مورد عرضه آن در کشور عزیزمان چه؟

 
از قرار معلوم و طبق اعلامات نمایندگی سامسونگ در ایران، گلکسی نوت ۷ با تاخیر نهایتا یک هفته ای، تا انتهای هفته اول شهریور رنگ ایران را به خود خواهد دید.

لیست لوازم جانبی محصولات خانواده Galaxy S7 منتشر شد

 
با یک حساب سرانگشت نیز می توان قیمت احتمالی آن را حدس زد! آخرین نسخه موجود در بازار از سری نوت یعنی گلکسی نوت ۵ اکنون چیزی بین یک میلیون و نهصدهزار تا دو میلیون تومان قیمت دارد.با این حساب نمی توان قیمتی بیش از دو میلیون و پانصدهزار تومان برای محصول جدید متصور شد.

 

 

منبع : زوم تک

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟