مردی به خاطر بازی پوکمون گو از کار تمام وقت خود استعفا داد

27 تیر 1395

طی روزهای اخیر خبرهای فراوانی پیرامون محبوبیت دیوانه‌وار بازی پوکمون گو – Pokemon Go – در سراسر جهان منتشر شده است؛ اتفاقی که در سال‌های گذشته برای انگری برزد، Clash Royale و کندی کراش نیز رخ داد. اما امروز خبری جدید در مورد بازی پوکمون گو منتشر شد که حالا بخش واقعیت افزوده را از آن بازی‌ها متمایز می‌کند.

تام کوری – Tom Currie – یک مرد ۲۴ ساله از زلاند نو است که به خاطر تبدیل شدن به یک مربی در بازی پوکمون گو ، از شغل تمام وقت و اصلی خود استعفا داده است! با اینکه هیچ عنوان و پستی تحت عنوان مربی پوکمون گو وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد آقای کوری می‌خواهد دو ماه آینده را صرف گشت و گذار در کشور زلاند نو با این بازی کند.

وی از هفته گذشته سفر بلند مدت خود را آغاز کرده است و هر روز تا ساعت ۳ بامداد به دنبال هیولاهای بازی پوکمون گو در شهر می‌گردد. او تاکنون حدود ۹۰ موجود از ۱۵۱ هیولای بازی را شکار کرده است. با اینکه تام قصد خرج کردن مبالغ بالا در این سفر را نداشته است، اما برخی کمپانی‌های بزرگ ترانزیتی در این کشور امکان حمل و نقل رایگان به برخی نقاط دور افتاده را برای وی فراهم کرده‌اند. تام در این زمینه می‌گوید:

من به دنبال ماجراجویی بودم. ۶ سال بود که به‌سختی کار می‌کردم و حالا زمان استراحت من از راه رسیده است. حالا بازی پوکمون گو این امکان را برای من فراهم کرده است تا بتوانم رویای خودم را تحقق بخشم.

 

بازی پوکمون گو

مدیر عامل کمپانی توسعه دهنده بازی پوکمون گو نیز از انتشار آن در ۲۰۰ بازار جهانی سخن گفته است. آقای جان هانکه، مدیر اجرای کمپانی نیانتیک، در این زمینه می‌گوید:

چرا محدودیت؟ محبوب‌ترین بازی تلفن هوشمند تاریخ در ایالات متحده به‌زودی در ژاپن و کره جنوبی رونمایی می‌شود. سرویس نیانتیک به جهت برخی محدودیت‌های نقشه برداری در کره باید مراحل طولانی‌تری را طی کند.

همچنین آقای هانکه اعلام کرد که رونمایی از این بازی در بازار چین هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. نیانتیک در حال حاضر به دنبال معاملاتی با مک دونالد در ژاپن است تا هر یک از شعب این رستوران‌‌ مشهور را به باشگاهی برای کاربران پوکمون بدل کند. سایر برند‌های شناخته شده و محبوب نیز شانس همکاری با نیانتیک در این زمینه را دارند. تمامی این صحبت‌ها پیرامون گسترش همکاری با شرکت‌ها، سهام نیانتیک را با افزایش ۱۰ درصدی در بازار بورس مواجه کرده است.

درآمد بازی موبایلی پوکمون گو رقم حیرت انگیزی را به ثبت رساند !

منبعphonearena

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی