معرفی ساعت هوشمند هواوی در ماه آینده

08 بهمن 1395
ساعت هوشمند هواوی

ونچربیتس خبر داد که  قرار است ماه آینده در   MWC ساعت هوشمند هواوی معرفی شود. احتمالا نسل جدید ساعت هوشمند هواوی، با توجه به انتقاداتی که به خاطر ضخامت زیاد محصولات پوشیدنی وجود دارد، نازک‌تر خواهد بود. لنوو هم چندی پیش اعلام کرد نسخه جدید موتو ۳۶۰ اوایل سال جاری میلادی معرفی می‌شود. بنابر این احتمالا در هفته‌های آینده شاهد عرضه‌ی نسخه‌های جدید بهترین‌های ساعت‌های اندروید خواهیم بود.

بر اساس گزارش‌ها، ساعت هوشمند هواوی از نسخه جدید اندروید ور (Android wear 2.0) استفاده می‌کند و در کنار نسخه اصلی، حداقل یک نسخه‌ با پشتیبانی از سیم‌کارت و دیتای موبایل نیز معرفی می‌کند. این نسخه قادر به برقراری تماس تلفنی است، بنابراین بدون نیاز به اتصال به تلفن هوشمند نیز کار می‌کند.

Android Wear 2.0 توسط گوگل  در جریان مراسمی در  با معرفی دو ساعت جدید ال‌جی عرضه خواهد شد. اگر این تاریخ درست باشد، در چند هفته‌ی آینده ساعت جدید هواوی را خواهیم دید. انتظار می‌رود هواوی برای بدنه ساعت جدیدش مانند اپل از یاقوت کبود استفاده کند؛ موردی که تاکنون در ساعت‌های اندروید کم اتفاق افتاده است و بیشتر در اجناس لوکس استفاده می شود.

ساعت هوشمند هواوی

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی