• خانه
  • اخبار
  • کمپانی Red گوشی ۱۲۰۰ دلاری هیدروژن وان خود را معرفی کرد
هیدروژن وان

کمپانی Red گوشی ۱۲۰۰ دلاری هیدروژن وان خود را معرفی کرد

کمپانی Red یکی از شرکت هایی است که در طول دوره های مختلف روی دوربین های رده بالا کار کرده است. حال این کمپانی دست به تولید یک گوشی فوق حرفه ای با قیمت ۱۲۰۰ دلار زده است.

این گوشی هیدروژن وان نام دارد و گفته می شود که از نمایشگری ۵.۷ اینچی بهره خواهد برد. این صفحه‌نمایش برای جابه‌جایی بین محتوای دو بعدی و سه بعدی، محتوای چند لایه‌ی هولوگرافیک و بازی‌های تعاملی یکپارچه از فناوری نانوتکنولوژی استفاده می‌کند. البته رد اعلام نکرده که این فناوری چیست و چگونه کار می‌کند.

همانطور که در سری موتو Z دیده بودیم این گوشی نیز به صورت ماژولار است و از چند تکه مجزا ساخته شده است. از آنجا که رد یک کمپانی فعال در حوزه‌ی دوربین‌های بالارده است، بنابراین بیشتر ماژول‌های گوشی‌هوشمند این شرکت نیز به عکاسی و تصویربرداری مرتبط است. رد همچنین گفته که گوشی هیدروژن وان با دوربین‌های دیجیتال ساخت این کمپانی سازگاری دارد اما اینکه این ویژگی دقیقا چه مزیتی برای کاربران خواهد داشت هنوز اعلام نشده است.

به احتمال قوی عرضه این گوشی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز شود و باید منتظر جزییات اصلی آن بمانیم.

مدل آلومینیومی این گوشی ۱۱۹۵ دلار قیمت دارد و مدل تیتانومی آن با قیمت ۱۵۹۵ دلار به فروش می‌رسد. رد اشاره کرده که شاید طراحی گوشی‌هوشمند هیدروژن وان پیش از عرضه‌ی این محصول تغییراتی داشته باشد و به همین دلیل شاید قیمت این دستگاه هم در زمان عرضه‌ی نهایی تغییر کند.

مطلب پیشنهادی