اخبار

کمپین اینستاگرامی #لبخندبساز تمدید شد

پس از استقبال بی‌سابقه و ثبت بالغ بر ۱۶هزار تصویر

کمپین اینستاگرامی #لبخندبساز تمدید شد

 

irancell-labkhand-01

کمپین اینستاگرامی #لبخندبساز ایرانسل پس از استقبال بی‌سابقه شرکت‌کنندگان تا ۱۴ مرداد تمدید شد.

 به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور که به مناسبت ماه مبارک رمضان با هدف ترغیب مخاطبانش به شرکت در امور خیریه، کمپین اینستاگرامی #لبخندبساز را برگزار کرده بود، پس از استقبال بی‌سابقه شرکت‌کنندگان از این کمپین، از تمدید آن تا ۱۴ مرداد ۹۵ خبر داد.

ایرانسل در این کمپین با شعار «بیشتر مهر بورزیم و مهربانی‌هایمان را سهیم شویم» از مخاطبان خود خواسته است تا با خانواده، دوستان‌، سالمندان، کودکان و نیازمندان مهربان‌تر باشند، آنها را شاد کنند و لبخند بر لبانشان بیاورند، از آن لبخند و لحظه شاد عکس بگیرند و آن را با هشتگ #لبخندبساز در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند.

بر اساس این گزارش، از زمان شروع کمپین لبخندبساز تاکنون بالغ بر ۱۶هزار تصویر با هشتگ #لبخندبساز در اینستاگرام منتشر شده و چهره‌های محبوب و مشهوری از هنرمندان و ورزشکاران نیز در این کمپین شرکت کرده‌اند.

ایرانسل اعلام کرده است که به ازای هر لبخند، ۳۰۰۰ تومان به یک موسسه خیریه کمک می‌کند و برای تشویق هر چه بیشتر شرکت‌کنندگان، جوایز ارزنده‌ای را نیز به قید قرعه به تعدادی از آنان اهدا خواهد کرد.

 

irancell-labkhand-02

 

ایرانسل همچنین در بهار سال ۹۵، کمپین اینستاگرامی دیگری با عنوان بهاروبساز و با شعار «بهترین هدف امسالت رو بساز» برگزار کرده و مخاطبان خود را ترغیب کرده بود تا با تمرکز بر ترویج فرهنگ هدف‌گذاری و بهبود سبک زندگی، برای سال جدید هدفی تعیین کنند. این کمپین میزبان بیش از ۳۰۰۰ قطعه عکس کاربران در هشتگ #بهاروبساز اینستاگرام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟