گزارش ها از عرضه Susnet Overdrive برای پلتفرم پی سی حکایت دارند

19 خرداد 1395

یکی از فعالان صنعت بازی که در انجمن NeoGAF فعالیت دارد و با نام Enter The Dragon Punch شناخته می شود، اخیرا گزارش کرده که بازی انحصاری Sunset Overdrive برای کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان قرار است بزودی روی پلتفرم پی سی هم عرضه شود.

Enter the Dragon Punch با توجه به سابقه ای که از خود به جای گذاشته، معمولا منبعی موثق برای انتشار خبرهای مربوط به صنعت بازی به شمار می رود و به همین جهت، انتشار این خبر از سوی او می تواند نسبتا خیال ما را از صحت آن راحت کند.

وی در فروم NeoGAF نوشته که Sunset Overdrive، بازی انحصاری استودیوی Insomniac قرار است روی پلتفرم پی سی عرضه شود و احتمالا باید منتظر عنوانی دیگر برای پلتفرم ویندوز ۱۰ باشیم. وقتی از او پرسیده شد که این اطلاعات را از کجا به دست آورده، وی صرفا گفت که «از یک منبع بسیار بسیار موثق.»

با توجه به این خبر می توان انتظار داشت که کمپانی مایکروسافت طی کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2016 از نسخه پی سی بازی Sunset Overdrive رونمایی کند. باید توجه داشت که این خبر هنوز مورد تایید رسمی قرار نگرفته اما با توجه به سابقه مایکروسافت در عرضه عناوین انحصاری ایکس باکس وان روی پی سی، چندان دور از ذهن نیست که شاهد رونمایی از نسخه پی سی عنوان استودیوی Insomniac نیز باشیم.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی