گلکسی نوت ۸ در بنچمارک ها دیده شد

21 مرداد 1396
نوت 8

به تازگی گوشی جدیدی از سامسونگ در بنچمارک Geekbench رویت شده است که کد نیم F در آن موجود است و منتسب به گلکسی نوت ۸ می باشد.

در این بنچمارک چیزی که به وضوح مشخص است استفاده این گوشی از اکسینوز ۸۸۹۵ با تراشه ۱۰ نانومتری است. تعداد هسته‌های پردازنده‌ی مرکزی چیپست اکسینوس ۸۸۹۵ در گیک‌بنچ، ۸ هسته عنوان شده است که دارای ماکزیمم فرکانس ۱.۶۹ گیگاهرتز هستند. امتیاز این پردازنده در آزمون تک‌هسته‌ای نسخه‌ی ۴.۱.۱ گیک‌بنچ، ۱۹۸۴ و در آزمون چند‌هسته‌ای ۶۱۱۶ است.

از این ۸ هسته موجود، ۴ هسته با فرکانس ۲٫۳ و ۴ هسته دیگر با فرکانس ۱٫۷ گیگاهرتز کار میکند. دلیل دیگر این موضوع می‌تواند تست‌های اولیه‌ی محصول باشد که در آن‌ها فرکانس پردازنده‌ی مرکزی کاهش داده شده است. در هر صورت قطعا گلکسی نوت ۸ با ماکزیمم فرکانس‌های تعریف‌شده برای چیپست اکسینوس ۸۸۹۵ معرفی خواهد شد.

طبق شایعات حافظه رم این گوشی ۸ گیگابایت باید می شد که با اعلام این بنچمارک به طور دقیق این شایعه رد شده و رم آن ۶ گیگابایتی خواهد بود.

به طور حتم در بازار جهانی نوت ۸ با اسنپدراگون ۸۳۵ عرضه خواهد  شد و گفته‌ می‌شود نسخه‌ی پایه‌ی این محصول دارای حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی خواهد بود که با استفاده از کارت حافظه‌ی جداگانه، قابل افزایش است. سامسونگ همچنین در حال آماده‌سازی نسخه‌ی امپرِر (Emperor) گلکسی نوت ۸ است. گفته می‌شود این نسخه با حافظه‌ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی همراه شده است و فروش آن محدود به برخی کشورهای آسیایی خواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی