گوشی VAIO Phone Biz مبتنی بر ویندوز ۱۰ عرضه شد

06 اردیبهشت 1395

بی‌شک همه‌ی شما VIAO را با لپ‌تاپ‌های ساخت این کمپانی ژاپنی می‌شناسید. هرچند این کمپانی بعد از دوران باشکوهی که در زمینه ساخت لپ‌تاپ داشته به دنبال یک ماجراجویی جدید است و به‌تازگی شروع به ساخت گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ زده است. گوشی VAIO Phone Biz نیز یکی از محصولات کمپانی ژاپنی است که به تازگی روانه‌ی بازار شده است.

گوشی VAIO Phone Biz در حال حاضر تنها در ژاپن عرضه می‌شود اما آنچه توجه ما را به سمت این گوشی جلب کرده است استفاده از سیستم عامل ویندوز ۱۰ به‌جای اندروید و نام این گوشی است که هدف از تولید آن را برای صاحبان مشاغل تجاری مشخص کرده است.

در صورتی که اطلاعاتی ندارید باید بگویم که کمپانی‌ها برای کارکنان خود تلفن‌های همراهی تهیه می‌کنند تا با آن‌ها در تماس باشند. گوشی VAIO Phone Biz نیز با سیستم عامل ویندوز ۱۰ که برای کارهای مدیریتی مناسب است هدف و  جایگاه خود در بازار را مشخص کرده است.

محصول کمپانی دوست داشتنی دارای یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی بوده و از ماه گذشته نیز پیش فروش آن آغاز شد. گوشی VAIO Phone Biz در وب سایت رسمی این کمپانی به قیمت ۵۹,۱۸۴ ین در حدود ۵۳۵ دلار برای فروش قرار داده شده است. در حال حاضر متاسفانه برنامه‌ای برای عرضه این گوشی در خارج از مرزهای ژاپن در نظر گرفته نشده و احتمالا باید ابتدا منتظر نتیجه بازخورد این گوشی در بازار ژاپن باشیم.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی