رنگی هیجان‌انگیز برای هواوی میت 20 پرو

رنگی هیجان‌انگیز برای هواوی میت 20 پرو

خوانندگان عزیز موبایلستان آگاهی دارند که شرکت هواوی برنامه‌های بسیار زیادی برای هواوی میت 20 پرو در دستور کار خود دارد ولی آخرین شایعات حاکی از رنگی هیجان‌انگیز برای هواوی میت 20 پرو هستند که بر اساس آن قرار است این محصول رنگی رقیب مدل‌های قدیمی و محبوب سامسونگ داشته باشد.

مطالب مرتبط

دقیقا دو هفته تا رونمایی از هواوی میت 20 پرو باقی مانده است و به  همین دلیل نیز می‌توان گفت که این اطلاعات جدید می‌توانند دقت نسبتا زیادی داشته باشند. بر اساس این داده‌ها می‌توان گفت که رنگ‌های اولیه این محصول قرار است تا مشکی و آبی باشند و دو رنگ متفاوت دیگر نیز به لیست این محصولات اضافه شده است.

رنگی هیجان‌انگیز برای هواوی میت 20 پرو

رنگ‌های این محصول قرار است تا به چهار رنگ رسمی برسد و به  لطف اطلاعات یاد شده  می‌توان گفت که رنگ سبز تیره قرار است تا محصولی متفاوت را برای هواوی میت 20 پرو به همراه داشته باشد. نکته مهم این است که این تلفن همراه قرار است تا یادآور رنگ سبز زمردی‌ای باشد که چند سال پیش برای نخستین بار توسط شرکت سامسونگ بر روی محصولات سری گلکسی معرفی شده بود.

به این ترتیب پس از گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج که در سال 2015 به بازار عرضه شده بودند، سرانجام بار دیگر شاهد دیدن این رنگ زیبا بر روی هواوی میت 20 پرو خواهیم بود. رنگ چهارم یاد شده نیز قرار است تا با نام رنگ سپیده‌دم به بازار عرضه شود که به هیچ عنوان نمی‌توان گفت که خروجی نهایی به چه شکل خواهد بود و تنها باید منتظر رونمایی از تصاویر رسمی این محصول بود.

هواوی G9 فردا معرفی خواهد شد

به این ترتیب با توجه به رنگ‌بندی‌های یاد شده و توان سخت‌افزاری بسیار مناسب این محصول می‌توان گفت که به‌احتمال فراوان، هواوی میت 20 پرو با موفقیت زیادی در بازار مصرف همراه  خواهد بود.

 


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی