اخبار

مزایای ویژه گوگل برای اندروید 9

خوانندگان و همراهان همیشگی موبایلستان آگاهی دارند که شرکت گوگل به‌زودی از پیکسل 3 برای کاربران جهان رونمایی خواهد  کرد و این تلفن همراه هوشمند قرار است تا به‌عنوان نخستین دستگاه میزبان اندروید 9 مورداستفاده قرار بگیرد. همین امر نیز موجب شده است که مزایای ویژه‌ای از اندروید 9 بر روی این دستگاه عرضه شوند.

مطالب مرتبط

اندروید ۹ باقابلیت Dark Mode همراه خواهد بود

ویژگی‌های منحصربه‌فرد اندروید ۹ اعلام شد

اندروید ۹ چیست و کدام گوشی‌ها آپدیت اندروید ۹ را دریافت خواهند کرد؟

یکی از ویژگی‌هایی که گوگل برای اندروید 9 پای در نظر گرفته و در اجلاس توسعه‌دهندگان ماه می نیز درباره آن سخن گفته بود، قابلیت “سلامت دیجیتال” است. بااین‌حال این قابلیت نتوانست به نسخه آخر اندروید پای که به‌تازگی منتشر و عرضه‌شده است، راه پیدا کند.

مزایای ویژه گوگل برای اندروید 9

البته اگر شما از دسته کاربرانی هستید که برای تجربه نرم‌افزار ” سلامت دیجیتال” قبل از عرضه عمومی آن کنجکاو هستید می‌توانید با روش ویژه‌ای این کار را انجام بدهید. اولین شرط این امر داشتن تلفن همراه هوشمند پیکسلی است که از اندروید پای استفاده می‌کند که البته شرط دوم هم چندان مشکل نیست زیرا به‌روزرسانی اندروید پای برای دستگاه‌های پیکسل عرضه‌شده است.

سپس می‌بایست در مرورگر خود وارد صفحه اصلی مرتبط با “سلامت دیجیتال” بتا شده و برای آن ثبت‌نام کنید. البته مسلما کیفیت این نرم‌افزار در حال حاضر در حد سطح تولید آن نخواهد بود و پیدا شدن نقص‌ها و مشکلاتی در آن‌ها اجتناب‌ناپذیر است. اما از طرفی دیگر با انجام این کار شما در میان اولین افرادی خواهید بود که از این قابلیت در جهان استفاده می‌کنند.

سلامت دیجیتال یک ابتکار عمل ویژه است که به شما کمک می‌کند تا استفاده از تلفن همراه هوشمند خود را محدود و برنامه‌ریزی‌شده بکنید. این نرم‌افزار به شما داشبورد ویژه‌ای را نمایش می‌دهد که با یک نگاه می‌توانید میزان استفاده از تلفن همراه هوشمند خود و مدت‌زمانی که برای هر نرم‌افزار صرف کرده‌اید را مشاهده کنید. این نرم‌افزار همچنین به شما می‌گوید که چند بار دستگاه خود را قفل کرده‌اید و چند اعلان دریافت کرده‌اید. بنابراین اگر مایل به استفاده از قابلیت سلامت دیجیتال هستید می‌توانید با انجام مراحل ذکرشده از آن به‌صورت بتا استفاده کنید.


مطالعه بیشتر

روزشماری برای عرضه سامسونگ گلکسی واچ

عرضه سونی اکسپریا XA3 با صفحه نمایش طویل

اپل برای نسل جدید آیفون چه نامی انتخاب کرده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا