اخبار

شک و تردید پزشکان در مفید بودن ساعت اپل نسخه 4 برای سلامتی

همان‌طور که خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند، اپل تبلیغات زیادی برای نسخه جدید ساعت هوشمند اپل و ساختار ویژه آن برای سلامتی بدن داشته است ولی به نظر می‌رسد که پزشکان با این موضوع موافق نیستند.

مطالب مرتبط

اپل تبلیغات بسیار زیادی در زمینه رونمایی از ساختار ویژه سلامتی ساعت اپل نسخه 4 انجام داده بود و در این مسیر بارها بر روی مزایای این محصول در زمینه حفاظت از سلامت قلب کاربران تاکید کرده بود. با این وجود به نظر می‌رسد که این محصول چندان که درباره آن تبلیغ شده بود، مفید نیست.

شک و تردید پزشکان در مفید بودن ساعت اپل نسخه 4 برای سلامتی

اپل برای کسب مجوز این قابلیت توسط مرکز دارو و پزشکی کشور آمریکا تا آخرین لحظه در حال تلاش بود و به همین دلیل نیز ارزش این قابلیت برای این شرکت بسیار بالا به‌حساب می‌آید. با این وجود به نظر می‌رسد که تمامی پزشکان جهان از هواداران این قابلیت نیستند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، پزشکانی وجود دارند که به مشکلات بزرگی در ساختار ویژه سلامت ساعت اپل نسخه 4 اشاره دارند. یکی از این پزشکان که جان ماندرولا نام دارد، به‌تازگی بزرگ‌ترین مشکل این فناوری را نشان  داده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط این پزشک، از میان هر یک‌میلیون کاربری که از ساعت اپل نسخه 4 استفاده می‌کنند، نزدیک به 100 هزار نفر با مشکلاتی در زمینه تشخیص نادرست روبرو خواهند بود.

ماندرولا در این مسیر تنها نیست و پزشکان فراوان دیگری نیز معتقد هستند که این دستگاه می‌تواند موجب تشخیص نادرست بیماری‌های قلبی شوند و به  همین دلیل نیز باید گفت که ساعت اپل نسخه 4 هنوز نیامده با موجی از مشکلات از سوی افراد متخصص روبرو شده است که ممکن است موجب ایجاد دردسرهایی بزرگ برای اپل شوند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا