اخبار

ساعت هوشمند نسل 4 اپل و چندین ویژگی جدید

ساعت هوشمند نسل 4 اپل برای بسیاری از خوانندگان موبایلستان به یک محصول غیرقابل دسترسی بدل شده است که علت اصلی آن را می‌توان هزینه سرسام‌آور خرید محصولات با قیمت دلار دانست ولی این امر دلیلی برای عدم پیگیری اخبار آن نخواهد بود.

مطالب مرتبط

شش مدل از ساعت‌های هوشمند سری 4 اپل به ثبت رسیدند

ساعت هوشمند اپل با نمایشگر همیشه روشن

رویداد بزرگ اپل و معرفی ساعت هوشمند اپل واچ 4

اطلاعات جدید منتشر شده درباره این محصول خبر از این دارند که ساعت هوشمند نسل 4 اپل علاوه بر برداشت اطلاعات سلامتی شما می‌تواند اطلاعات را برای مدت زمان 50 دقیقه در حافظه داخلی اولیه خود نگاه داشته و سپس به دستگاه اصلی و مرجع شما ارسال کند.

ساعت هوشمند نسل 4 اپل و چندین ویژگی جدید

اپل مدعی شده است که بسیاری از کاربران تا زمان استفاده از ساعت هوشمند نسل 4 اپل نمی‌توانند قدرت بسیار بالای این دستگاه را درک کنند. به همین دلیل نیز باید گفت که رابط کاربری و ساختار سخت‌افزاری ساعت هوشمند نسل 4 اپل قرار است تا پیشرفتی شگفت انگیز داشته باشد.

اپل معتقد است که ساعت هوشمند نسل 4 اپل می‌تواند شما را به فعالیت‌های ورزشی دعوت کرده و تشویق کند تا به سراغ فعالیت های جسمانی بیشتر بروید. با این وجود پرداخت 500 دلار برای دستگاهی که گزینه‌های استفاده از شبکه‌های همراه و سامانه موقعیت یاب جهانی را در اختیار دارد، چندان ارزان نخواهد بود که بتوان آن را تنها برای انگیزش خریداری کرد و این موضوع وقتی پیچیده‌تر می‌شود که بدانید مدل پایه ساعت هوشمند نسل 4 اپل با قیمت 400 دلار عرضه می‌شود.

تصاویری جدید از آیفون 2018

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟