گلکسی نوت 9 و فیلم‌برداری تصویر آهسته خارق‌العاده

گلکسی نوت 9

شاید در طول چند روز اخیر مشاهده کرده باشید که وب‌سایت موبایلستان تعداد زیادی از اخبار مربوط به گلکسی نوت 9 را پوشش داده است و همین امر نیز نشان دهنده اهمیت این تلفن همراه برای بازار همراه‌های هوشمند جهان است. این محصول تا به امروز اطلاعات بسیاری را در قالب شایعه و واقعیت در کنار خود دیده است و در آخرین اطلاعات منتشر شده درباره گلکسی نوت 9 مشخص شده است که این دستگاه قابلیت فیلم‌برداری تصویر آهسته به‌مراتب توانمندتری نسبت به دیگر پرچم‌داران سامسونگ است.

مطالب مرتبط

پیش‌ازاین نیز می‌دانستیم که گلکسی نوت 9 می‌توان فیلم‌برداری تصویر آهسته با کیفیت 960P را به‌عنوان یکی از استانداردهای تصویری خود در اختیار دارد. با این وجود این قابلیت پیش‌ازاین در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نیز به چشم می‌خورده است و قابلیت جدیدی به‌حساب نمی‌آید. با این وجود این دستگاه می‌تواند با شرایط ویژه‌ای این نوع فیلم‌برداری تصویر آهسته را ممکن سازد.

گلکسی نوت 9

این نوع فیلم‌برداری تصویر آهسته در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس برای مدت‌زمان 0.2 ثانیه ممکن بوده است ولی بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، این میزان در گلکسی نوت 9 به 0.4 ثانیه افزایش می‌یابد. این اطلاعات که به‌تازگی در توییتر منتشر شده است، تقریبا قابل اعتماد به نظر می‌رسند ولی باید گفت که هنوز نباید به‌صورت کامل و به‌صورت صد در صد به وجود آن‌ها اطمینان داشت.

البته این نوع تصویربرداری می‌تواند برای باتری دستگاه بسیار پرفشار باشد و همین فشار بالا نیز می‌تواند موجب شود که حتی باتری 4 هزار میلی آمپرساعتی این تلفن همراه نیز با مشکلاتی مواجه شود. با این وجود این نوع تصاویر آهسته می‌توانند ویژگی خارق‌العاده‌ای برای این تلفن همراه باشند و گلکسی نوت 9 می‌تواند به کمک این قابلیت به یک محصول بی‌نظیر بدل شود.

نسخه های ۶۴ گیگا بایتی Note 7 در لیست موجودی سامسونگ

مطالعه بیشتر

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی