احتمال عرضه زودهنگام گلکسی نوت 9

07 مرداد 1397
احتمال عرضه زودهنگام گلکسی نوت 9

همان‌طور که پیش از در وب‌سایت موبایلستان مطالعه کرده‌اید، رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت 9 برای تاریخ نهم اوت سال میلادی جاری برنامه‌ریزی‌شده که چند ماه جلوتر از تاریخ رونمایی از گلکسی نوت 8 است و درحالی‌که تاریخ عرضه این دستگاه نیز چند هفته پس از رونمایی از آن خواهد بود، اما این بار به نظر می‌رسد که اوضاع در رابطه با سامسونگ گلکسی نوت 9 بسیار متفاوت شده است.

مطالب مرتبط

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از یکی از فروشندگان اصلی این تلفن همراه هوشمند در کشور چین، این تلفن همراه هوشمند در ابتدای ماه اوت سال جاری میلادی برای فروش به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. البته تاریخ دقیق عرضه این دستگاه هنوز مشخص نیست ولی با توجه با تاریخ‌های ارائه شده می‌توان انتظار داشت که این تلفن همراه هوشمند تنها پس از یک هفته از تاریخ رونمایی‌اش آماده فروش در فروشگاه‌های سراسر جهان باشد.

احتمال عرضه زودهنگام گلکسی نوت 9

همچنین تحلیل‌های ارائه شده در این رابطه ادعا دارند که سامسونگ این استراتژی را در راستای جبران فروش ناامید کننده گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس اتخاذ کرده است. این گمانه‌زنی‌ها تا حدی قابل باور به نظر می‌رسند زیرا عرضه گلکسی نوت 9 در این تاریخ موجب می‌شود که این دستگاه قبل از رونمایی آیفون XI زمان بیشتری برای درخشیدن داشته باشد.

از طرفی دیگر شایعات دیگری در رابطه با تاریخ عرضه این دستگاه پرچم‌دار به گوش می‌خورد که همه آن‌ها زمان دیرتری را نسبت به زمان ارائه شده در بالا ادعا می‌کنند؛ اما با اطمینان تمام می‌توانیم بگوییم که حداقل تا یک ماه آینده شاهد عرضه گلکسی نوت 9 به فروشگاه‌های کشورمان نخواهیم بود اما به همان اندازه نیز نباید از عرضه زودهنگام این دستگاه نسبت به نسخه‌های پیشین خود شگفت‌زده شویم. درنهایت باید دید که سامسونگ تصمیم نهایی در رابطه با عرضه این تلفن همراه هوشمند را به چه زمانی موکول می‌کند.

اطلاعات گلکسی A9 نسخه 2018 رسما منتشر شد

مطالعه بیشتر

هواوی با فناوری شارژ سریع خود، سریع‌ترین سرعت شارژ را ارائه خواهد کرد

با پتنت تلفن هوشمند تاشونده ال جی آشنا شوید

اپل تولید آیفون SE را متوقف می کند

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی