• خانه
  • اخبار
  • به‌روزرسانی گیر اسپرت فرایند شارژ این محصول را بهبود می‌بخشد
به‌روزرسانی گیر اسپرت فرایند شارژ این محصول را بهبود می‌بخشد

به‌روزرسانی گیر اسپرت فرایند شارژ این محصول را بهبود می‌بخشد

چنانچه در وب‌سایت موبایلستان خوانده‌اید، کمپانی سامسونگ در حدود کمتر از یک هفته قبل به‌روزرسانی OTA جدیدی را برای ساعت‌های هوشمند گیر S3 کلاسیک و فرانتیر عرضه کرد که تمرکز بیشتر آن بر روی رفع مشکلات شارژ باتری این محصولات و افزودن ثبات سیستم‌عامل تایزن بود.

مطالب مرتبط

بااین‌حال هم‌اکنون به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد تا این به‌روزرسانی را برای گیر اسپرت نیز ارائه کند. بر اساس اطلاعات منتشرشده در فهرست تغییرات این بسته، تنها به‌روزرسانی‌هایی که تایزن نسخه 3.0.0.2 با فرم ور R600AXXU1ARG1/R600OXA1ARG1 به همراه دارد،مربوط به بهبود الگوریتم شارژ باتری و برطرف سازی نقص‌های مرتبط با ثبات و امنیت دستگاه است.

به‌روزرسانی گیر اسپرت فرایند شارژ این محصول را بهبود می‌بخشد

برطرف سازی نقص‌های امنیتی که بسیار واضح هستند و نیاز به توضیح بیشتر ندارند اما الگوریتم شارژ باتری به معنای آن است که کاربرانی که هنوز با شارژ دستگاه خود مشکل‌دارند با اعمال این به‌روزرسانی دیگر این مشکل را تجربه نخواهند کرد اما هنوز مطمئن نیستیم که آیا منظور از ” ثبات” در اینجا به باتری اشاره دارد یا تمام نرم‌افزار را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بااین‌وجود بسته به‌روزرسانی جدیدی که از آن صحبت کردیم، به‌جز موارد ذکرشده قابلیت جدیدی را به ساعت هوشمند یادشده نمی‌افزاید و در صورت دریافت آن نباید به دنبال ویژگی‌های به‌روز شده در سیستم‌عامل و نرم‌افزارهای گجت خود باشید.

درهرصورت، این به‌روزرسانی برای تجربه کاربر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و برای بررسی در دسترس بودن آن برای دانلود می‌بایست به نرم‌افزار گیر در تلفن همراه هوشمند خود مراجعه کنید. همچنین، چنانچه می دانید سامسونگ به‌تازگی از گلکسی واچ خود با سیستم‌عامل تایزن 4.0 رونمایی کرد و به‌این‌ترتیب بسیار مشتاقیم که ببینیم آیا این کمپانی خط تولید گیر موجود خود را به آخرین نسخه از سیستم‌عامل تایزن به‌روز خواهد کرد یا خیر زیرا سیاست های ساموسنگ در رابطه با بازاریابی محصولات جدیدش همیشه پیچیده و راز آلود باقی مانده است.

مشخصات کامل گوشی گلکسی گرند پرایم پلاس سامسونگ منتشر شد

بیشتر بخوانید

 

مطلب پیشنهادی