Google Duo امکان تماس ویدیویی با 12 کاربر را به‌طور همزمان ارائه می‌دهد!

16 فروردین 1399
گوگل

Google Duo برنامه‌ی محبوب تماس تصویری و صوتی اکنون امکان تماس ویدیویی با 12 کاربر را به‌طور همزمان ارائه می‌دهد. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

Google Duo برنامه‌ی محبوب تماس تصویری و صوتی اکنون امکان تماس ویدیویی با 12 کاربر را به‌طور همزمان ارائه می‌دهد. تا چندی پیش تماس تلفنی با هشت نفر با استفاه از Google Duo امکان پذیر بود. اما اکنون این برنامه تماس بین 12 نفر را ارائه می‌دهد. بنابراین ما شاهد افزایش 50 درصدی را در این برنامه هستیم.

گوگل

این تصمیم گوگل برای ارتقا دو برابری کاربران به دلیل وجود ویروس کوئید 19 (کرونا ویروس) برای دیدن همکاران، دوستان یا خانواده خود است. زیرا کاربران در این بازه‌ زمانی برای دیدار اقوام خود از برنامه‌های تماس تصویری استفاده می‌کنند. Google Duo به دلیل سهولت در استفاده، ادغام با دستگاه های گوگل هوم و کیفیت تماس های ویدیویی، خود یکی از خدمات تماس ویدیویی مورد نظر کاربران است. این قابلیت در سرور های Duo مستقر شده است، بنابراین نیازی به آپدیت برنامه نیست.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، کمپانی گوگل نیز همانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ گام‌هایی را برای کمک به رفع مشکلات مردم در دوران کرونا برداشته است. نظر شما در خصوص این قابلیت جدید چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان به اشتراک بگذارید.

گوگل بالن‌های انتقال‌دهنده اینترنت را بر فراز پورتوریکو به پرواز درمی‌آورد

منبع: gsmarena


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی