اخبار

نسخه وب گوگل پادکست منتشر شد

اخیرا نسخه وب گوگل پادکست منتشر شده است. گوگل پادکست همیشه محصولی عجیب بوده، مدت اندکی است که این اپلیکیشن راه‌اندازی شده است. اما این برنامه فقط در نسخه اندروید منتشر شده بود. برخی از قابلیت‌ها در نسخه جدید با ویژگی تازه‌ای جایگزین شده است مانند Pocket Casts.

مطالب مرتبط:

این سرویس هم‌اکنون در وب‌سایت در دسترس قرار گرفته که کاربری خیلی ساده‌ای دارد. البته باید توجه داشت که راهی برای دسترسی به اشتراک‌های خود در وب سایت وجود ندارد. بنابراین شما باید هر قسمت را به صورت دستی جستجو و بازی کنید. این وب سایت بازی را که در حال انجام آن بودید در حافظه خود نگه‌ می‌دارد بنابراین می‌توانید بازی خود را از همان جایی که ترک کرده‌اید ادامه دهید. اما قابلیت این برنامه فقط در همین حد است. با این اوصاف گوگل قابلیت‌های وب سایت را محدود کرده است.

مطمئنا اگر شما فقط می‌خواهید مکانی برای بازی کردن در اوقات فراغت خود داشته باشید باید به سایت مراجعه کرده یا برای دسترسی کامل‌تر به سراغ اپلیکیشن بروید. اما تعداد زیادی سایت وجود دارد که می‌توانند این کار را انجام دهند و اکثر پادکست‌ها وب سایت خود را دارند که در آن می‌توانید به آنها گوش دهید. اما اگر شما یک شنونده جدی پادکست هستید و حتی تعداد مشخصی از اشتراک را نیز در اختیار دارید در حال حاضر چیزهای زیادی برای این سایت ارائه نمی‌شود.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، گوگل پادکست اکنون در وب‌سایت موجود است. گوگل پادکست همیشه محصولی عجیب بوده، مدت اندکی است که این اپلیکیشن راه‌اندازی شده است. اما این برنامه فقط در نسخه اندروید منتشر شده بود که اکنون در به صورت وب نیز عرضه شد که کاربری خیلی ساده‌ای دارد.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

منبع: gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟