• خانه
  • اخبار
  • نتایج درخشان هواوی میت 20 پرو در تست مقاومت
نتایج درخشان هواوی میت 20 پرو در تست مقاومت

نتایج درخشان هواوی میت 20 پرو در تست مقاومت

هواوی میت 20 پرو را باید یکی از برترین محصولات تاریخ دانست زیرا از نظر سخت‌افزاری بسیار نیرومند طراحی شده است ولی به نظر می‌رسد که این طراحی علاوه بر کیفیت قطعات فنی، در بدنه این مدل نیز به بهترین وجه انجام شده است زیرا تست مقاومت این محصول نتایج درخشانی را به همراه داشته است. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

در آزمایش خراش دادن نمایشگر، نکته بسیار مهمی که در محصولاتی از این دست وجود دارد، بدنه آن‌ها است زیرا محصولاتی مانند هواوی میت 20 پرو، بخش پشتی از جنس شیشه دارند. شیشه جلوی دستگاه با لایه محافظ گوریلاگلس عرضه شده است ولی بخش پشتی از این لایه بی بهره است.

نتایج درخشان هواوی میت 20 پرو در تست مقاومت

با این وجود نتایج به دست آمده نشان می‌دهند که این محصول رسما برخلاف انتظارها عمل می‌کند. شیشه جلویی دستگاه خش پذیر است ولی بخش پشتی دستگاه به هیچ عنوان خش و خطوطی را بر روی خود نمی‌پذیرد. دلیل این امر نیز طراحی منحصر به فرد هواوی است.

بدنه پشتی این مدل از نظر طراحی با شیشه‌های دیگر متفاوت است. به‌صورت کلی شیشه‌های پشت دستگاه‌های همراه اثرانگشت را به خود جذب می‌کنند و هواوی برای فرار از این مشکل به سراغ استفاده از یک سطح هاشور مانند رفته است که نه‌تنها دارندگان دستگاه را از مشکل اثرانگشت نجات می‌دهد بلکه این محصول را کاملا ضدخش کرده است. به این ترتیب باید گفت که این دستگاه از نظر مقاومت بدنه نیز یکی از برترین‌های بازار است و هواوی با مدل میت 20 پرو رسما دنیای تلفن‌های همراه را یک گام دیگر به جلو هدایت کرده است.

رابط کاربری هواوی MEUI 10 معرفی شد!

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی