رونمایی از همراه تاشوی ال جی در نمایشگاه CES سال 2019

رونمایی از همراه تاشوی ال جی در نمایشگاه CES سال 2019

ظاهرا رقابت برای عرضه همراه تاشو بالا گرفته است و اخبار زیادی در این زمینه در موبایلستان برای شما منتشر شده است و در آخرین خبر در این زمینه شاهد اطلاعاتی هستیم که خبر از رونمایی از همراه تاشوی ال جی در نمایشگاه CES سال 2019 دارند.

مطالب مرتبط

در این میان رقابت شدیدی بین چند غول درگرفته است که بر اساس آن ال جی، سامسونگ و چند شرکت دیگر قصد دارند تا نخستین عرضه کنندگان همراه تاشو باشند و تا به امروز اطلاعاتی درباره محصول سامسونگ منتشر شده است و امروز نیز مشخص شده است که همراه تاشوی ال جی سرانجام تا چند ماه دیگر معرفی خواهد شد.

رونمایی از همراه تاشوی ال جی در نمایشگاه CES سال 2019

این تلفن همراه هوشمند هنوز یک معمای بزرگ است زیرا هیچ تصویر یا اطلاعات شاخصی درباره ظاهر و داخل این مدل به دست اصحاب رسانه نرسیده و همچنان باید منتظر ماند. البته این انتظار تا کمتر از سه ماه دیگر یعنی ژانویه سال 2019 به پایان خواهد رسید. البته با توجه به قیمت شایعه شده 2 هزار دلاری همراه تاشوی سامسونگ، باید منتظر قیمت گذاری برای همراه تاشوی ال جی باقی ماند و ممکن است شاهد قیمتی تقریبا مشابه با محصول سامسونگ برای همراه تاشوی ال جی باشیم.

تنها موردی که به احتمال فراوان شاهد آن خواهیم بود و از هم اکنون همگان به آن باور دارند، استفاده از آخرین تجهیزات سخت افزاری برای این همراه هوشمند است و مسلما این دستگاه مرموز، یک پرچمدار در خط تولید ال جی خواهد بود.

LG Display و سامسونگ هنوز به توافق قطعی نرسیده اند

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی