اخبار

افشای تصاویر هواوی میت 20X

در چند روز گذشته در موبایلستان اخبار کمتری را درباره محصولات هواوی برای شما منتشر کردیم که دلیل اصلی این امر، کمتر شدن فعالیت علنی این شرکت و فعالت مخفیانه در پشت پرده بوده است. با این وجود بر اساس تصاویر جدید منتشر شده، محصولی جدید از هواوی به نام هواوی میت 20X نیز قربانی افشای تصاویر در اینترنت شده است و عکس این محصول به دست اصحاب رسانه افتاده است.

مطالب مرتبط

بر اساس تصاویر منتشر شده از این تلفن همراه هوشمند باید به این نتیجه رسید که شایعات منتشر شده درباره وجود تشابه ظاهری بسیار زیاد بین هواوی میت 20X و هواوی میت 20 و میت 20 پرو کاملا حقیقت داشته است. این تلفن همراه هوشمند از نظر ظاهری تنها تفاوت اندکی با برادران بزرگ خود دارد و به همین دلیل نیز نباید انتظار داشت که کیفیت ساختی پایین را مشاهده کنیم زیرا دو محصول دیگر یاد شده، هر دو بسیار باکیفیت و جذاب از کار درآمدند.

هواوی میت 20X

این تصاویر که در یک اتوبوس گرفته شدند، در حقیقت ممکن است اقدام غیرمحسوس هواوی برای افشا کردن ظاهر هواوی میت 20X و بررسی بازخورد مخاطبان باشد. این گونه از رویکرد موجب شده است تا محصولات مختلفی پیش از عرضه نهایی مورد بررسی قرار گرفته و بازخوردهای مشتریان بدون دردسر به شرکت سازنده برسد. دلیل این امر نیز این است که اگر بازخوردها منفی باشد، شرکت امکان شروع از نو را داشته و تصویر افشا شده را تکذیب خواهد کرد.

بر اساس اطلاعات، هواوی میت 20X قرار است تا با پردازنده کایرین 980 روانه بازار گردد و دو مدل از آن با رم 4 یا 6 گیگابایتی و سه رده حافظه داخلی 128، 256 و 512 گیگابایتی به بازار عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که هنوز اطلاعات دقیق و بیشتری از مشخصات فنی هواوی میت 20X در اختیار ما قرار ندارد ولی در صورت دریافت هر اطلاعاتی آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا