رونمایی هواوی از ساعت GT و مچ بند 3 پرو

رونمایی هواوی از ساعت GT و مچ بند 3 پرو

در طول چند هفته گذشته اخبار زیادی درباره نسل جدید ساعت هوشند هواوی در موبایلستان منتشر شد و امروز سرانجام شاهدرونمایی هواوی از ساعت GT و مچ بند 3 پرو بودیم که هر دو محصولاتی جذاب و نیرومند هستند و احتمالا مخاطبان زیادی را به خود اختصاص خواهند داد.

مطالب مرتبط

ساعت GT و مچ بند 3 پرو هر دو در رده محصولات هوشمند پوشیدنی طبقه بندی شده و یکی از این دو دستگاه نیرومندتر از دیگر خواهد بود. در زمینه اطلاعات منتشر شده درباره ساعت GT و مچ بند 3 پرو نیز باید گفت که ساعت هوشمند هواوی با داشتن پردازنده کوتکس M4 و سیستم عامل مخصوص هواوی برای محصولات پوشیدنی هوشمند، یک دستگاه کاملا مدرن خواهد بود که البته تا حد زیادی برای کاربران ناشناخته به حساب آمده و یک نوع قمار از سوی هواوی بوده است.رونمایی هواوی از ساعت GT و مچ بند 3 پرو

نمایشگر این ساعت هوشمند 1.39 اینچی بوده و نوع آن AMOLED اعلام شده است. رزولوشن این صفحه نمایش هم 454 در 454 پیکسل اعلام شده و این امر نشان دهنده کیفیتی مناسب برای یک ساعت هوشمند است. باتری این ساعت در صورت عدم استفاده از حسگر ضربان قلب و جی پی اس، تا 30 روز با یک نوبت شارژ به کار کردن ادامه خواهد داد.

از سوی دیگر بخش ارزان قیمت ساعت GT و مچ بند 3 پرو را باید مچ بند هواوی دانست. این محصول که با قیمت 99 دلار به بازار مصرف عرضه خواهد شد، نمایشگر AMOLED 0.95 اینچی لمسی روی خود دارد که اطلاعاتی مانند ضربان قلب و موقعت حضور فیزیکی کاربر را به نمایش درخواهد آورد. قیمت ساعت هوشمند هواوی نیز 199 تا 249 دلار خواهد بود.

انتشار مشخصات دوربین هواوی پی۹ توسط کمپانی سازنده

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی