اخبار

کشف ویژگی‌های جدید و مخفی در بوم‌رنگ اینستاگرام!

آیا شما هم طرفدار بوم‌رنگ اینستاگرام هستید؟! ویژگی جدیدی به برنامه محبوب بوم رنگ اینستاگرام اضافه شده است. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

یک برنامه نویس و محقق کد‌های اپلیکیشن، در پلتفرم اشتراک گذاری محتوای محبوب اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را پیدا کرده است که در ویژگی بوم‌رنگ پنهان شده‌اند. آیا شما هم طرفدار بوم‌رنگ اینستاگرام هستید؟! اگر جوابتان بله است. خبرهای خوبی برای شما داریم.

مطالبی مرتبط با این مقاله:

به نظر می‌رسد اینستاگرام برای افزایش و افزودن فیلترها به ویژگی بوم‌رنگ تنظیمات جدیدی را انجام می‌دهد. به گفته Jane Manchun Wong محقق برنامه، ویژگی محبوب بوم‌رنگ در بروزرسانی جدید متفاوت است. ویژگی‌های جدید آینده شامل ویژگی‌هایی است که مکث‌ها را به انتهای بوم‌رنگ اضافه می‌کند، فیلتری که به صورت پویا به انتهای چرخه بوم‌رنگ اضافه می‌شود، یک ویژگی حرکت آهسته با دو گزینه سرعت، سریع‌تر یا کندتر از بوم‌رنگ کلاسیک است. این ویژگی جدید در داخل کد‌های برنامه قرار دارد که بسیاری از افراد از آن‌ها بی اطلاع بودند و Jane Manchun Wong  محقق برنامه، آن‌ها را کشف کرده است. وی برای اطلاع کاربران و نحوه‌ استفاده از این ویژگی‌ها توئیتی را منتشر کرده است.

اینستاگرام

بوم‌رنگ اینستاگرام را با جلو‌های متفاوت امتحان کنید!

Jane Manchun Wong که یک محقق کدهای اندروید است، علاوه بر فیلتر‌های جدید و مختلف، ویژگی‌های جدیدی را برای اعلان‌های برنامه و وب سایت، ویژگی‌های جدید برای ویرایش استوری، امکان به اشتراک گذاشتن نظرات و آیکون‌های جدید دوربین استوری و تنظیمات جدید را کشف کرده است. مشخص نیست چه زمانی اینستاگرام قادر به انتشار این ویژگی‌ها خواهد بود. یا اینکه همه‌ی این ویژگی‌ها یک‌جا مورد استفاده کاربران قرار خواهند گرفت یا خیر. اگرچه اینستاگرام هنوز در مورد این ویژگی‌های جدید اطلاعات رسمی منتشر نکرده است، اما واضح است که به زودی شاهد قرار گرفتن این ویژگی‌ها و در دسترس بودن، و قابلیت استفاده از آن‌ها به صورت عمومی خواهیم بود.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، ویژگی جدیدی به برنامه محبوب بوم رنگ اینستاگرام اضافه شده است. این ویژگی جدید در داخل کد‌های برنامه قرار دارد که بسیاری از افراد از آن‌ها بی اطلاع بودند. Jane Manchun Wong  محقق برنامه، آن‌ها را کشف کرده است. وی برای اطلاع کاربران و نحوه‌ی استفاده از این ویژگی‌ها را از توییتر خود به اشتراک گذاشته است. این محقق برنامه، ادعا می‌کند که علاوه بر فیلتر‌های جدید و مختلف، ویژگی‌های جدیدی را برای اعلان‌های برنامه و وب سایت، ویژگی‌های جدید برای ویرایش استوری، امکان به اشتراک گذاشتن نظرات و آیکون‌های جدید دوربین استوری و تنظیمات جدید را کشف کرده است. اما اینستاگرام هنوز در مورد این ویژگی‌های جدید اطلاعات رسمی منتشر نکرده است. نظر شما در مورد این ویژگی‌های جدید بوم‌رنگ چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟! نظرات خود را از بخش دیدگاه‌ با ما و کابران موبایلستان به اشتراک بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا