اخبار

ویژگی جدید دیگری به اینستاگرام افزوده شد!

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اینیستاگرام با تاخیر به دیگر ویژگی‌های این برنامه محبوب اضافه شد. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

خدمتی دیگر از فیس بوک که هم به خود و هم در برنامه محبوب واتساپ ارائه می‌دهد، سرانجام برای اینستاگرام نیز آماده می‌شود. برنامه‌هایی نظیر واتساپ، فیس بوک، توییتر و حتی اینستاگرام امروزه در اینترنت بخش خبری ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند. در حالکیه امروزه این شبکه‌های اجنماعی باعث انتشار سریع خبر در سراسر جهان می‌شوند اما آنها یا یک مشکل کنترل نشده روبه رو هستند، خبر‌های دروغ که تقریبا همه روزه شاهد آن هستیم. خبر‌های دروغین که ساخته شده در این شبکه‌ها علاوه بر اینکه با روح و روان کاربران بازی می‌کنند در مدت کوتاهی همانند ویروس در تمام این شبکه‌های مجازی پراکنده می‌شوند. در این خصوص برنامه‌ی واتساپ در رده اول قرار دارد. انتشار خبر‌های دروغین در هندوستان منجر به جنجال جدی شد. همانطور که می‌دانید دو برنامه محبوب جهان یعنی برنامه‌های واتساپ و اینستاگرام زیر مجموعه‌ کمپانی فیس‌بوک هستند. با این اوصاف تسلط فیس بوک در این زمینه او را به مسئولیت پذیری سوق می‌دهد. این پلت‌فرم با 42 زبان مختلف با 52 منبع تایید شده خبر کار می‌کند. هم‌ اکنون این برنامه نیز برای اینستاگرام طراحی شده است.

اینستا

اینستاگرام اخبار جعلی را تشخیص می‌دهد

در حال حاضر این برنامه جدید فقط در ایلات متحده موجود و فعال است. کمپانی فیس‌ بوک گزینه‌ای را به این بستر اضافه کرده است تا اعلام کند که کاربران صحت یا دروغ خبر منتشر شده را تایید کرده‌اند. این ویژگی به تنهایی نشان دهنده آن است که اینستاگرام به خودی خود چقدر تغییر کرده است. برنامه اشتراک گذاری عکس اغلب در سال‌های اخیر توسط اخبار، مجلات و سازمان‌های مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر مؤسسات رسمی، حساب‌های آماتور نیز وجود دارد که با این آثار سر و کار دارند. بنابراین، این ویژگی در پویایی اشتراک گذاری موجود برای اینستاگرام اجتناب ناپذیر می‌شود. کمپانی فیس بوک به اشتراک گذاری این محتوا به طور مستقیم روی هر پلتفرمی را ممنوع نمی‌کند. اما این کمپانی در تلاش است تا توزیع اخبار دروغ در برنامه خود را تا حد امکان محدود کند. متأسفانه هنوز مشخص نیست این ویژگی برای سایر کاربران خارج از ایالات متحده چه زمانی فعال خواهد شد.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اینستاگرام با تاخیر به دیگر ویژگی‌های این برنامه محبوب اضافه شده است. پلت‌فرمی که با 42 زبان مختلف با 52 منبع تایید شده خبر کار می‌کند. هم‌ اکنون این برنامه نیز برای اینستاگرام طراحی شده است. در حال حاضر این برنامه جدید فقط در ایلات متحده موجود و فعال است. کمپانی فیس‌ بوک گزینه‌ای را به این بستر اضافه کرده است تا اعلام کند که کاربران صحت یا دروغ خبر منتشر شده را تایید کرده‌اند. کمپانی فیس بوک به اشتراک گذاری این محتوا به طور مستقیم بر روی هر پلتفرمی را ممنوع نمی‌کند. اما این کمپانی در تلاش است تا توزیع اخبار دروغ در برنامه خود را تا حد امکان محدود کند. متأسفانه هنوز مشخص نیست این ویژگی برای سایر کاربران خارج از ایالات متحده چه زمانی فعال خواهد شد. نظر شما در مورد این پلت فرم چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟! نظرات خود را با ما و کاربران موبایلستان از بخش دیدگاه در میان بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا