• خانه
  • اخبار
  • ویژگی جدید اینستاگرام، اشتراک گذاری استوری در گروه های کوچک تر
قابلیت Close Friend اینستاگرام در استوری

ویژگی جدید اینستاگرام، اشتراک گذاری استوری در گروه های کوچک تر

به گزارش رویترز، اینستاگرام اعلام کرده است که از یک ویژگی جدید به نام “close friend” (دوستان نزدیک) را به این برنامه اضافه کرده که به کاربران خود اجازه می دهد تا استوری های خود را با گروهی از افراد به اشتراک بگذارند. با موبایلستان همراه باشید تا درباره این ویژگی جدید بیشتر بخوانید.

 

 

ویژگی جدید اینستاگرام که در لیست جانبی پروفایل کاربران اضافه شده است، امکان به وجود آمدن بیش از یک میلیون گروه کوچک تر از دوستان را فراهم می کند که فقط اعضای گروه می توانند استوری های کاربر را ببینند. اینستاگرام طی بیانیه ای به رویترز گفته است که اگر شما در لیست دوستان نزدیک فردی قرار بگیرید، یک دایره سبز رنگ دور عکس آن فرد در بخش استوری ها می بینید و همچنین زمانی که در حال مشاهده استوری های آن ها هستید، یک علامت سبز را مشاهده خواهید کرد.

رقبای اینستاگرام

فیسبوک تمرکز خود را روی پلت فرم اصلی وب سایت شبکه های اجتماعی که تحت فشار قرار گرفته اند، گذاشته است تا با حفاظت از اطلاعات حریم شخصی افراد، مبارزه با اعتیاد به شبکه های اجتماعی و جلوگیری از اطلاعات غلط و اخبار جعلی وضعیت کلی آن ها را بهبود ببخشد.

اینستاگرام در ماه اکتبر به دنبال قطع همکاری آدام موسری با بنیان گذاران برنامه اشتراک گذاری عکس، یعنی کوین سستروم و مایک کریگر، او را به عنوان رئیس برنامه به اشتراک گذاری عکس خود منصوب کردند. شایان ذکر است که موسری کارنامه درخشانی در رزومه کاری خود دارد.

صاحب نرم افزار اسنپ چت که در حال رقابت تنگاتنگی با اینستاگرام است، تغییراتی را در نرم افزار خود ایجاد کرده است تا کاربران و شرکت های تبلیغاتی بیشتری را به خود جذب کند.

کافه بازار از امیدها و هدف‌هایش برای سال آینده پرده بر‌می‌دارد

 


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی