با ویژگی جدید اینستاگرام، استوری بگذارید و درآمد کسب کنید

06 مهر 1398
اینستاگرام

اینستاگرام پلت‌فرم محبوب دنیا، این پلت فرم  ویژگی‌هایی را به کاربران ارائه می‌دهد که آن را به روش جدید کسب درآمد تبدیل کرده است. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

اینستاگرام برنامه محبوبی که روزانه 500 میلیون کاربر فعال دارد. به تازگی راه حل جدیدی را در بخش استوری برای کاربرانی که پست‌های عمومی منتشر می‌کنند ایجاد کرده است. ایجاد دوستان صمیمی. در لیست دنبال کنندگان شما می‌توانید یک لیست دوم از افرادی که شما را با عنوان دوستان نزدیک دنبال می‌کنند ایجاد کنید. در این لیست می‌توانید استوری خود را با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید به صورتی که سایر کاربران دنبال کننده شما نمی‌‌توانند استوری شما را مشاهده کنند. این ویژگی اجازه می‌دهد تا کاربران چند دنبال کننده تجربیات شخصی خود را در آنجا به اشتراک بگذارند. با این حال به نظر می‌رسد که لیست دوستان صمیمی به ویژگی جدید تبدیل شده است. با این حال اگر می‌خواهید از استوری صمیمی به اشتراک گذاشته شده دوستان خود مطلع شوید باید هزینه‌ای بپردازید. برای وارد شدن به لیست دوستان صمیمی در اینستاگرام باید مبلغی که از 2 دلار در ماه آغاز می‌شود بپردازید.

Unlike کردن پست‌ها در اینستاگرام با آموزش تصویری,لایک,Unlike,like,آموزشی,اینستاگرام,instagram,شبکه اجتماعی,موبایلستان,اپلیکیشن اینستاگرام,اپلیکیشن,پروفایل,آیکون,Settings,Account,liked,قلبی,برنامه,حساب

اینستاگرام با پرداخت دو دلار در ماه وارد لیست دوستان صمیمی شوید!

این سیستم بسیار ساده است. از آنجا که اینستاگرام یک روش پرداخت به خودی خود ارائه نمی‌دهد پدیده‌ها اغلب از Patroen و سیستم‌های مشابه استفاده می‌کنند. یکی از وعده‌های داده شده برای مشترکان برای مقدار مشخصی از اشتراک‌های ماهانه اضافه کردن به لیست دوستان نزدیک است. برای مثال فرد مشهوری به نام کارولین کالوای حداقل 2 دلار در ماه می‌خواهد. هزینه دسترسی به لیست Close Friends می‌تواند متفاوت باشد. زیرا افراد مشهور قیمت‌های خود را تعیین می‌کنند. در برخی سوپر استار‌ها این مبلغ پایه ممکن است تا 6 دلار باشد. به نظر می‌رسد که در دوره‌های آتی این مدیریت جالب فروش را بیشتر خواهیم دید.

واکنش تند فیس‌بوک به شناسایی آسیب‌پذیری‌های اینستاگرام

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، اینستاگرام ساختار جالبی برای کسب درآمد از طریق اکانت‌های کاربری ارائه داده است. نظر شما در خصوص این قابلیت چیست؟ نظراتتان را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟