اخبار

16 دوربین برای همراه ال جی

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که رقابت بر سر تعداد عدسی‌های دوربین یک تلفن همراه به شدت بالا گرفته است و در این میان شرکت ال جی به سراغ ثبت اختراعی رفته است که تمامی ارقام پیرامون تلفن‌های همراه را عجیب نشان می‌دهد زیرا قرار است یک تلفن همراه این شرکت 16 دوربین داشته باشد.

مطالب مرتبط

داشتن 16 دوربین به این معنی نیست که این شرکت تنها کیفیت اولیه عکس را بهتر کرده یا اینکه اندکی زاویه دید وسیع‌تر را برای کاربران فراهم می‌کند بلکه امکانات این 16 عدسی با هم ترکیب شده و تجربه‌ای جدید از عکاسی را برای خریداران این محصول به ارمغان خواهد آورد.

16 دوربین برای همراه ال جی

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کاربران خواهند توانست تا از میان گزینه‌های مختلف برداشت شده یعنی 16 تصویر برداشت شده با 16 دوربین، بخش‌های مختلف عکس را انتخاب کرده و در نهایت عکسی با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار داشته باشند.

البته این امر به این معنی نیست که به زودی این دستگاه را در مغازه‌ها خواهیم دید بلکه بر اساس اطلاعات یاد شده، این طرح تنها در حد یک اختراع است و شرکت ال جی آن را در مرکز اختراعات کشور آمریکا به ثبت رسانده است و تا کاربردی  شدن آن زمان زیادی باقی مانده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا