سرعت شارژ شگفت‌انگیز برای اوپو Find X مدل لامبورگینی

سرعت شارژ شگفت‌انگیز برای اوپو Find X مدل لامبورگینی

محصولات فراوانی در بازار مصرف وجود دارند که مدعی داشتن بالاترین سرعت شارژ ممکن هستند ولی در این میان محصولات کمی توانسته‌اند تا به معنای واقعی کلمه سرعت بالای شارژ را به اثبات برسانند. امروز در موبایلستان با نتایج آزمون سرعت شارژ اوپو Find X مدل لامبورگینی در خدمت شما هستیم که این نتایج نشان دهنده وجود یک محصول شگفت‌انگیز برای کاربران هستند.

مطالب مرتبط

بر اساس ادعاهای کمپانی سازنده، باتری 3400 میلی‌آمپر ساعتی اوپو Find X مدل لامبورگینی قادر است تا در 35 دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ شود و این امر با استفاده از شارژر 50 وات آن صورت می‌گیرد. بااینکه این ادعا در ابتدا اندکی اغراق‌آمیز به نظر می‌رسد اما بررسی متخصصان نشان از درستی آن دارد.

سرعت شارژ شگفت‌انگیز برای اوپو Find X مدل لامبورگینی 2

مسلم است که برای سالم نگه‌داشتن باتری، درصدهای آخر برای تکمیل شدن نیازمند زمان بیشتری هستند زیرا در غیر این صورت، سلول‌های باتری این همراه هوشمند بسیار سریع از کار خواهند افتاد. در سناریوی دنیای واقعی اگر نیازمند شارژ کردن سریع همراه هوشمند خود باشید تنها در ظرف چند دقیقه می‌توانید از 20 تا 80 درصد برسید و درنهایت شارژر ولتاژ را کمتر می‌کند و گرمای تولیدشده را کاهش داده و از آسیب به باتری جلوگیری می‌کند.

از دیگر مزایای فناوری شارژ سریع Super VOOC این است که مدت‌زمان شارژ در هنگام کار با دستگاه و تماشای ویدیو، استفاده از مرورگر و حتی انجام بازی‌های کامپیوتری بیشتر از حدی که این همراه هوشمند مورداستفاده نیست، طول نخواهد کشید. به‌این‌ترتیب روند شارژ به همان روالی که با صفحه‌نمایش خاموش خواهد داشت، طی خواهد شد.

برنامه اوپو برای تلفن‌های ویژه سلفی

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی