اخبار

مایکروسافت می گوید بازی بازان Windows 10 رشد ۵۰% داشته اند !!!

Microsoft درمقابل کاربران Xbox One و Windows 10 از سیاست متفاوتی پیروی میکند.این روزها شاهد انتشار مهمترین آثار انحصاری Xone بر روی PC هستیم که باعث خشم دارندگان ایکس باکس وان شده است.

از جمله بازی هایی که برای انتشار بر روی ویندوز ۱۰ از انحصار X1 خارج شده اند میتوان به Forza 6 و Quantom Break و Ryse و Dead Rising و… اشاره کرد. اما ظاهرا بحث در همینجا خلاصه نمیشود و مایکروسافت قصد دارد تا به بازیبازان رایانه های شخصی توجه بیشتری کند.

در طی برگزاری کنفرانس سه ماهه مایکروسافت،مدیر ارشد اجرایی ساتیا نادلا درباره اثرات پورت برخی داده ها و بازی های Xbox One بر روی Windows 10 حرف هایی زدند که به سمع و نظرتان میرسانیم.

آوردن عناوین مطرح Xone به Windows Store باعث رشد ۵۰ درصدی ساعت بازی (زمانی که بازیبازان به بازی اختصاص میدهند)در سه ماهه گذشته شده است.

Nadella همچنین توضیح داد که ایکس باکس وان برای سبقت گرفتن از ایکس باکس ۳۶۰ “در هر دو دسترسی و تعاملی،“فعال خواهد بود در حالی که این شرکت همچنان به رشد هم افزایی بین کنسول و دستگاه های ویندوز ۱۰ اهمیت ویژه ای خواهد داد.

وی در ادامه پیرامون بازی های جدیدی که در راه Xone هستن توضیحاتی ارائه کرد.

در مبحث گیم ما همچنان مشتاق تعامل کاربران سالم بر روی ایکس باکس وان خود هستیم و بی صبرانه منتظر E3 برای رونمایی از بازی های جدیدمان در سال مالی پیش رو خواهیم بود.

سال مالی برای مایکروسافت ۲۰۱۷ از ۱ جوئن آغاز میشود و دیدن اینکه مایکروسافت در این سال چه چیزی برای نمایش دارد جالب توجه خواهد بود.

لازم به یاد آوری ـست که طی همین گونه کنفرانس نیز اعلام شده بود که یک apps جدید برای Windows Store توسط Disney و Square Enix که انتظار میرود Monster Justice V app از بازی Final Fantasy XV باشد عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا