اخبار

ویژگی های جدید برای برنامه Office 365 که به مایکروسافت 365 تبدیل شد

پلتفرم تحت فضای ابری Office 365 مایکروسافت که با 5 مشترک کار خود را شروع کرده بود، در حال حاضر بیش از 38 میلیون کاربر دارد که شامل نسخه‌های Home و Personal این پلتفرم پرکاربر می‌شود. البته این نسخه‌ها توسط 12.4 میلیون نفر از کاربران Office 365 مورد استفاده قرار می‌گیرند.

غول فناوری ردموندی در نظر دارد مجموعه ویژگی‌های جدیدی را به پلتفرم ابری مورد بحث خود بیاورد و در واقع باید این برنامه را به جای Office 365، برنامه Microsoft 365 بنامیم. مایکروسافت چند طرح اشتراک برای این برنامه معرفی کرد که از جمله آن‌ها باید به Microsoft 365 نسخه Family و نسخه Personal اشاره کرد. هر دو نسخه از 21 آوریل در دسترس قرار گرفته و به ترتیب 9.99 و 6.99 دلار هستند.

هدف مایکروسافت این است که نسخه Family و نسخه Personal را جایگزین طرح‌های Office 365 کند. شرکت ردموندی تغییرات بزرگی برای آفیس در نظر گرفته که از جمله باید به تغییر نام آن اشاره داشت. تا پیش از این برنامه آفیس 365 شناخته می‌شد و در حال حاضر مایکروسافت 365 است.

یکی از ویژگی‌ها Microsoft Family Safety اپ است که به افراد اجازه می‌دهد مدت زمان استفاده از دستگاه‌ها چون کنسول ایکس باکس و برخی دیگر مدیریت شود. گذشته از آن، ردیابی خودکار موقعیت مکانی و به اشتراک گذاری بالقوه امکان اعلان و اقدامات خودکار را هنگام ترک کاربران از محل کار یا خانه یا مدرسه امکان پذیر می‌سازد. مایکروسافت همچنین به یک ویژگی بالقوه جالب توجه اشاره کرد که ممکن است والدین بتوانند رانندگی فرزندان خود را تحت نظر داشته باشند. احتمالاً این ویژگی برای جوانان جالب نباشد و بیشتر والدین به آن واکنش مثبت نشان دهند.

مایکروسافت 365 نام دیگر Office 365

ویژگی های جدید برای برنامه Office 365 که به مایکروسافت 365 تبدیل شد

همچنین به نظر می‌رسد مایکروسافت نیز تمرکز پلتفرم Microsoft Teams خود را در حال افشا دارد، و آن را در بیشتر مواقع با بروزرسانی همراه می‌سازد. ویژگی‌های جدید نسخه Home، که هم اکنون به عنوان بخشی از اشتراک مایکروسافت 365 در پیش نمایش است، به دوستان و اعضای خانواده اجازه می‌دهد تا همه به صورت گروهی برای گفتگوها و تماس‌های ویدیویی و همچنین به اشتراک گذاشتن لیست‌ها ، عکس‌ها و سایر مطالب در یک گروه متصل شوند. این به نظر می‌رسد یک ابزار سازمانی برای تعطیلات و فعالیت عالی است. ویژگی‌های نسخه Home مایکروسافت Teams برای پیش نمایش این تابستان در دسترس است، اما نسخه نهایی اواخر امسال دردسترس قرار خواهد گرفت.

به طور طبیعی، اشتراک‌های جدید مایکروسافت 365 با اضافه کردن برخی از ویژگی‌های اداری سنتی‌تر به فهرست نیز اضافه می‌شود. ویرایشگر برای Word ابزاری پیشرفته برای تصحیح است که بزودی کاربران به آن دسترسی خواهند یافت. این می‌تواند گرامر و املاء منظم را انجام دهد، اما همچنین می‌تواند که سبک نوشتاری شما را بطور کلی با پیشنهادات معنایی‌تر و سطح بالا بهبود ببخشد. حتی گزینه بازنویسی وجود خواهد داشت، به نظر می‌رسد که می‌تواند جملات کامل را دوباره بنویسد. یک بررسی کننده شباهت نیز بخشی از این ترکیب است که نویدبخش جلوگیری از سرقت ادبی است.

پاورپوینت، در مایکروسافت 365 جدید از ویژگی‌هایی به نام Presenter Coach بهره می‌برد. این اسم کاملاً توصیفی است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا سخنرانی را در اطراف اسلایدها انجام دهید، حتی نظارت کنید و سعی در اصلاح مواردی از قبیل لکنت زبان ، فحش و گفتار یکنواخت داشته باشید.

اکسل در مایکروسافت 365 همچنین قصد دارد یک گام جانبی جالب در عرصه‌های عملی‌تر امور مالی شخصی را تجربه کند. مایکروسافت قول داده است که بدون هیچ زحمتی زیاد، پیگیری امور مالی را برای شما آسان‌تر در دسترس قرار خواهد داد. بخشی از این امر ظاهراً با حساب‌های بانکی و اعتباری برای فعالیت بازرگانی انجام می‌شود. این ویژگی جدید برای اولین بار در ایالات متحده در ماه‌های آینده ارائه می‌شود.

آخرین، اما نه مهم، از آنجا که این چیزی است که حتی مشترکان غیر مایکروسافت 365 نیز از آن لذت خواهند برد، مرورگر Edge یک مانیتورینگ رمز عبور دریافت می‌کند، که وعده می‌دهد از طریق اعتبار ورود به سیستم ذخیره شده شما اسکن کند و آنها را در برابر اطلاعات بانک کاربر حفظ نماید. برخلاف آنچه اخیراً Firefox معرفی کرده است. در آخر تب جانبی در مرورگر Edge برای کسانی که این سبک از ساختار را ترجیح می‌دهند.

برای تکرار مجدد، برنامه‌های جدید Home و Personal مایکروسافت 365 از 21 آوریل به ترتیب با 6.99 دلار و 9.99 دلار در ماه ارائه خواهند شد.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟