موتو جی 7 پلی

افشای تصاویر موتورولا موتو جی 7 پلی

موتو جی 7 پلی قرار است تا محصول بعدی شرکت موتورولا باشد و در همین راستا نیز به تازگی اطلاعاتی از این محصول به دست اصحاب رسانه افتاده است که ظاهر این مدل را نشان داده و اطلعات هویت بصری این مدل را افشا کردند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

نکته جالب این است که موتو جی 7 پلی در آخرین شایعات منتشر شده عملا وجود خارجی نداشت و اطلاعات حاکی از آن بودند که چنین محصولی توسط موتورولا ساخته نخواهد شد ولی در عمل در نهایت شاهد این هستیم که FCC اطلاعات این محصول را برای همگان فاش ساخته است تا مشخص شود که موتورولا در پس پرده بر روی این پروژه کار کرده است.

موتو جی 7 پلی

البته اطلاعات سخت افزاری موتو جی 7 پلی هنوز مشخص نشده است و تنها ظاهر این مدل در تصاویر فاش شده است. با این وجود به احتمال فراوان شاهد پردازنده اسنپ دراگون 632 و باتری زیر 3 هزار میلی آمپر ساعت بر روی موتو جی 7 پلی خواهیم بود که ممکن است بخش دوم برای بسیاری از افراد ناامید کننده به حساب بیاید. شایان ذکر است که در تصاویر منتشر شده از این مدل شاهد دو رنگ مشکی و نقرابی برای این محصول بودیم ولی ممکن است در عرضه نهایی شاهد رنگ بندی متنوعی برای این محصول باشیم.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی