نکاتی مهم درباره به‌روزرسانی محصولات سامسونگ به اندروید 8

نکاتی مهم درباره به‌روزرسانی محصولات سامسونگ به اندروید 8

چندی پیش خبری درباره به‌روزرسانی محصولات میان‌رده سامسونگ به اندروید 8 را در موبایلستان مطالعه کردید و به‌تازگی این شرکت ضمن تائید آن خبر، اطلاعات بیشتری در این زمینه افشا ساخته است.

مطالب مرتبط

اندروید پای (P) یا اندروید 9 آماده عرضه به بازار است و به همین دلیل نیز انتظار دریافت نسخه 8 برای محصولات 2016 و 2017، امر چندان عجیبی نیست. سامسونگ نیز بر همین اساس اطلاعات مربوط به به‌روزرسانی محصولات خود را در دستvs رسانه‌ها قرار داد.

 

نکاتی مهم درباره به‌روزرسانی محصولات سامسونگ به اندروید 8

این امر موجب شد که این شرکت به‌صورت رسمی اعلام کند که برنامه یاد شده رسمی بوده و از اواخر 2018 و اوایل 2019 شاهد دریافت به‌روزرسانی توسط کاربران خواهیم بود. نکته مهم این است که معلوم نیست که این تلفن‌های همراه قرار است تا اندروید 8 را دریافت کنند یا اندروید 8.1 را خواهند گرفت.

شرکت سامسونگ به‌صورت رسمی اعلام کرده است که این فهرست به‌معنای عرضه قطعی به‌روزرسانی برای کاربران نخواهد بود. دلیل این امر نیز این است که سامسونگ به‌صورت قطعی از سازگاری دستگاه‌ها با اندروید اوریو مطمئن نیست و به همین دلیل نیز ممکن است در صورت مواجهه با مشکلات شاهد حذف دستگاه‌هایی از این لیست باشیم. با این شرایط کاری از ما ساخته نیست باید منتظر ماند تا یک سال کامل بگذرد و بعد از آن می‌توان به‌صورت قطعی منتظر نسخه جدید باقی مانده یا اینکه سعی کنیم به اندروید فعلی عادت کنیم.

گلکسی اس ۶ در ایران به همراه سیم کارت های ایرانسل عرضه خواهد شد

بیشتر بخوانید:

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی