• خانه
  • اخبار
  • ظهور یک میان رده سامسونگ در بنچ مارک Geekbench، آیا A7 مدل 2018 در راه است؟
A7 مدل 2018

ظهور یک میان رده سامسونگ در بنچ مارک Geekbench، آیا A7 مدل 2018 در راه است؟

 

کاربران موبایلستان آگاه هستند که به‌تازگی اطلاعات بسیار ویژه‌ای درزمینهٔ محصولات بعدی سامسونگ منتشر شده است که بر اساس آن یک مدل جدید از محصولات میان رده سامسونگ در بنچ مارک Geekbench ظاهر شده است که به نظر می‌رسد متعلق به گلکسی A7 مدل 2018 باشد.

مطالب مرتبط

جنگ تلفن‌های همراه: Honor 7X در برابر گلکسی A7 مدل ۲۰۱۷

تصاویری از سامسونگ گلکسی A9 Star فاش شد

دوربین‌های سه‌گانه برای سری گلکسی A سامسونگ

سامسونگ روزهای پرهیجانی را برای کاربران خود به همراه آورده است و محصولاتی مانند سری P، سری A و سری اس این شرکت به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شده‌اند. در این میان به‌تازگی نتایج بنچ مارک Geekbench در وب‌سایت این شرکت به‌روزرسانی شده است که در آن یک محصول ناشناخته از شرکت سامسونگ نیز به چشم می‌خورد.

A7 مدل 2018

این محصول که بر اساس امتیازهای کسب شده و مشخصات سخت‌افزاری، در سطح میان رده‌ها ارزیابی می‌شود، موجب ایجاد موجی از گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی شده است. با این وجود به نظر می‌رسد که این دستگاه، گلکسی A7 مدل 2018 باشد و این احتمال، موردقبول‌ترین تئوری برای این محصول است.

دستگاه یاد شده با کد در این بنچ مارک حاضر بوده است و به یک پردازنده 8 هسته‌ای اگزینوس 7885 مجهز است که کلاک 1.6 گیگاهرتزی خود، یک محصول میان رده استاندارد و نیرومند را نشان می‌دهد. رم این محصول نیز 4 گیگابایت است و این امر نیز تائید دیگری بر میان رده بودن A7 مدل 2018 احتمالی است.

این دستگاه در بخش تک‌هسته‌ای موفق به کسب امتیاز 1526 شده است و در بخش چندهسته‌ای نیز امتیاز 4265 برای A7 مدل 2018 به ثبت رسیده است که امتیازهای قابل قبولی در سطح محصولات میان رده هستند. همچنین اندروید 8 اوریو بر روی دستگاه تست شده وجود داشته است که خبری خوش برای خریداران احتمالی این محصول به‌حساب می‌آید. با این شرایط باید منتظر ماند و عکس‌العمل سامسونگ را مشاهده کرد زیرا این شرکت دراین‌باره هیچ عکس‌العملی را از خود نشان نداده و این موضوع را تائید یا تکذیب نکرده است.


مطالعه بیشتر

اوپو F9 با طراحی مشابه با تلفن اسنشیال رونمایی می‌شود

تقویت دوربین وان پلاس 6 با به‌روزرسانی نرم‌افزاری

اپل تولید آیفون SE را متوقف می کند

مطلب پیشنهادی