یو اس بی نوع C برای نسل جدید آیپد

نسل جدید آیپد

خوانندگان عزیز موبایلستان آگاهی دارند که شرکت اپل بسیاری از محصولات خود را به صورت انحصاری طراحی کرده است تا محصولات سایر رقبا با دستگاه ساخته شده توسط اپل سازگاری نداشته باشد. با این وجود بر اساس اطلاعات منتشر شده مشخص شده است که اپل قصد دارد تا برای نسل جدید آیپد به جای پورت مشهور لایتنینگ خود از یو اس بی  نوع C استفاده کند.

مطالب مرتبط

این موضوع موجب خواهد شد که کاربران بتوانند آزادی عمل بیشتری را تجربه کرده و در نتیجه نیز محدوده انتخابی گسترده برای خریداری کردن کابل شارژ یا انتقال اطلاعات برای نسل جدید آیپد در اختیار داشته باشند. این اطلاعات از سوی یک منبع اطلاعاتی موثق در هنگ کنگ فاش شده است و نشان دهنده این است که سرانجام مسئولان این شرکت آمریکایی دست از لجبازی برداشته و محصولی با استانداردهای قبول شده توسط سایر رقبا عرضه کرده است.

نسل جدید آیپد

شایان ذکر است که اپل از سال 2012 که درگاه 30 پین خود را با درگاه لایتنینگ عوض کرده بود، در برابر تبعیت از استاندارد جهانی یو اس بی سر باز زده و در برابر آن مقاومت نشان داده بود. با این حال این خبر خوب ممکن است نشان دهنده آن باشد که در آینده نه چندان دوری شاهد عرضه درگاه یو اس بی نوع C روی سری همراه هوشمند اپل یعنی آیفون باشیم. آخرین اخبار نشان از آن دارند که نسل جدید آیپد در روز 30 اکتبر رونمایی خواهد شد.

این پاوربانک به آیفون شما می چسبد

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی