تصاویر جدید همراه تاشوی سامسونگ

تصاویر جدید همراه تاشوی سامسونگ

همراه هوشمند تاشوی سامسونگ به یکی از محصولات جذاب بازار بدل شده است و اخبار بسیار زیادی در این باره را در موبایلستان برای شما ارائه کردیم و امروز نیز تصاویر جدیدی از این محصول به دست ما رسیده است.

مطالب مرتبط

همراه تاشوی سامسونگ ممکن دست که این نوع از محصولات دیجیتالی را دوباره در بازار مصرف به گزینه‌ای محبوب بدل کند و به همین دلیل نیز بازار شایعات پیرامون آن داغ است و هر روز اخبار جدیدی را درباره این محصول در رسانه‌ها مشاهده می‌کنیم.

تصاویر جدید همراه تاشوی سامسونگ

در سری جدید تصاویر منتشر شده از همراه تاشوی سامسونگ شاهد این هستیم که در زمان بسته بودن این مدل تنها ضخامت آن ممکن است موجب ایجاد تفاوت بصری با سایر مدل‌های موجود در بازار مصرف شود. با این وجود بخش داخلی دستگاه از طراحی مدرن بهره نمی برد و تنها شاهد صفحه کلید متشکل از اعداد روی این دستگاه هستیم.

صفحه کلید فول qwerty برای همراه تاشوی سامسونگ در نظر گرفته نشده است که با توجه به فضای کار زیادی که در اختیار طراحان این مدل بوده است می‌توان چنین رویکردی را باب میل همگان ندانست. از این تصاویر می توان به وجود دو نمایشگر 4.2 اینچی برای این دستگاه و بهره‌گیری آن از یو اس بی نوع C و جک 3.5 میلیمتری هدفون اشاره کرد. البته این تصاویر هنوز رسمی نیستند و باید منتظر تائید نهایی شرکت سامسونگ برای این دستگاه باقی ماند تا بتوان درباره محصول نهایی سامسونگ قضاوت کرد.

تبلت جدید سامسونگ در تست‌های بنچمارک گیک بنچ ظاهر شد

بیشتر بخوانید

 

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی