• خانه
  • اخبار
  • اینستاگرام به زودی قابلیت پرسش سوال را به استوری‌های خود اضافه می‌کند
اینستاگرام

اینستاگرام به زودی قابلیت پرسش سوال را به استوری‌های خود اضافه می‌کند

بر اساس گزارشاتی که از سوی برخی کاربران منتشر شده، اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدیدی را به بخش استوری‌های خود اضافه کند. این قابلیت جدید امکان پرسش سوالات مختلف در استوری را فراهم می‌کنند و کاربران نیز می‌توانند به صورت متنی به آن‌ها پاسخ دهند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

اینستاگرام در طول ماه‌های گذشته قابلیت‌های متنوعی را به سرویس خود اضافه کرده است. از این جمله می‌توان به امکان نظرسنجی و موارد این چنینی در استوری‌ها اشاره کرد. کاربران تاکنون می‌توانستند از طریق نظرسنجی یا اسلایدر‌هایی که دارای اموجی هستند، نظرات فالوور‌هایشان را در خصوص موضوعات مختلف خاص جویا شوند.

مطالب مرتبط:

حال به نظر می‌رسد که این شبکه اجتماعی قصد دارد قابلیت جدیدی را به سرویس خود اضافه کند. بر اساس گزارشاتی که از سوی برخی افراد منتشر شده، اینستاگرام قصد دارد امکان پرسش سوال در استوری را ارائه کند که از طریق آن فالوور‌ها می‌توانند نسبت به ارسال پاسخ متنی بدون محدودیت کلمه اقدام کنند. گزارشات برخی از کاربران حاکی از آن است که قابلیت مذکور به این سرویس اضافه شده است اما از سوی دیگر بسیاری از کاربران هنوز چنین قابلیتی روی اپلیکیشن خود ندارند. اما انتظار می‌رود که به زودی امکان مذکور در دسترس عموم قرار گیرد.

اپلیکیشن Moto Camera در بروزرسانی جدید خود با Google Photos ادغام شد

اینستاگرام

اینستاگرام به لطف کاربران وفاداری که دارد،‌ توانسته به ارزشی در حدود ۱۰۰ میلیارد دلار برسد که این مقدار حدود ۱۰۰ برابر بیشتر از زمانی است که فیسبوک آن را در آوریل ۲۰۱۲ خریداری کرده بود. این سرویس چندی پیش قابلیتی جالب را با نام IGTV به کاربران خود ارائه کرد که از طریق آن می‌توان ویدیو‌هایی ۶۰ دقیقه‌ای را به اشتراک گذاشت. چند روز پیش نیز اینستاگرام امکان افزودن موسیقی به استوری را برای کاربران سیستم عامل iOS ارائه کرد. گفته می‌شد که کاربران اندروید نیز قابلیت مذکور را بزودی دریافت خواهند کرد.

ماه گذشته بود که شبکه به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو اینستاگرام اعلام کرد که ماهانه ۱ میلیارد کاربران فعال دارد و همین موضوع نیز بهای این سرویس را به ارزش ۱۰۰ میلیارد دلار رسانده است. به لطف قابلیت‌‌های جدیدی که به این سرویس اضافه می‌شود، اینستاگرام رشد سریع‌تری نسبت به فیسبوک دارد. بر اساس گزارشات، میزان رشد ماهانه کاربران فعال اینستاگرام ۵ درصد در هر سه ماه است. این در حالی است که میزان رشد کاربران فعال فیسبوک در ماه به صورت سه ماهه 3.14 درصد است.

همان‌طور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید،‌ به نظر می‌رسد که به زودی شاهد قابلیت جدیدی در بخش استوری‌های instagram خواهیم بود. از طریق این قابلیت می‌‌توان به سادگی سوالاتی را از فالوورها پرسید. نظر شما در خصوص این ویژگی چیست؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی