نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6 با همان قیمت قبلی معرفی شد

نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6

وان پلاس رنگ جدیدی را برای پرچم‌دار خود با نام وان پلاس 6 معرفی کرده است. این رنگ از هفته آینده با همان قیمت رنگ‌های دیگر روانه بازار خواهد شد. بر اساس ادعای وان پلاس، برای تولید محصول با این رنگ و کیفیت، از یک پوشش کاملا جدید استفاده شده است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

کمپانی چینی وان پلاس، رنگ جدیدی از پرچم‌دار پر ادعای خود را معرفی کرده که قرمز رنگ است. این شرکت جنجالی سال گذشته نیز یک نسخه قرمز رنگ از وان پلاس 5T معرفی و روانه بازار کرد که با استقبال خوب کاربران مواجه شد. بر اساس اعلام وان پلاس، رنگ قرمز از این محصول در تمام بازار‌هایی که وان پلاس در آن‌ها فعالیت می‌کند عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط:

نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6

کاربران باید توجه داشته باشید که این رنگ قرمز از وان پلاس ۶ نسخه محدود نیست و برخلاف وان پلاس 5T که رنگ Lava Red‌ آن به صورت محدود عرضه می‌شد، این محصول همانند رنگ‌های دیگر روانه بازار می‌شود. البته اگر این رنگ به صورت یک نسخه محدود نیز عرضه شود، فعلا وان پلاس در این خصوص اطلاعاتی را ارائه نکرده است. به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد در محصولات آینده خود نیز رنگ‌های جذاب‌تری را در اختیار کاربرانش قرار دهد. اگر بخواهیم نیم نگاهی به تاریخچه این کمپانی بیاندازیم، این شرکت بسیاری از محصولات خود را تنها در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه می‌کند. وان پلاس در این خصوص می‌گوید:

برای ما، رنگ قرمز نشان‌گر اشتیاق و شخصیت است. این رنگ حتی اعتماد به نفس و شجاعت درونی را نیز نشان می‌دهد. نوعی قدرت در رنگ قرمز وجود دارد و لوگو وان پلاس نیز همیشه سعی کرده این موضوع را القا کند. امیدواریم که نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6 هم تابستان امسال بتواند همین قدرت را به کاربرانش ارائه کند.

نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6

همانند همیشه، عرضه یک رنگ جدید از محصول، برخی چالش‌های تکنیکی را برای کمپانی به وجود می‌آورد که باید آن‌ها را رفع کند. وان پلاس نیز تمام تلاش خود را در این خصوص انجام داده است تا بتواند نتیجه نهایی از رنگ جدید،‌ یک محصول دوست داشتنی و زیبا باشد. این شرکت در این خصوص مدعی شده است:

برای اینکه ما بتوانیم رنگی تمیز و عمیق همانند کهربا را ارائه کنیم، از یک پوشش جدید استفاده کرده‌ایم که تاکنون در صنعت تولید تلفن هوشمند مورد استفاده قرار نگرفته بود. نتیجه این کار نیز عالی بود و این محصول در حال حاضر می‌تواند هر چه بیشتر کیفیت و زیبایی را به رخ کاربرانش بکشد.

نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6

نسخه قرمز رنگ از وان پلاس 6 در نسخه‌ای با 8 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی عرضه خواهد شد و قیمت آن نیز همانند نسخه مشکی و سفید 579 دلار است. همان‌طور که در بالا گفته شد،‌ کاربران می‌توانند این نسخه از وان پلاس 6 را در تمام بازار‌هایی که کمپانی مذکور در آن‌ها فعالیت می‌کند، خریداری کنند. برای اینکه اطلاعات بیشتری در خصوص قیمت وان پلاس 6 داشته باشید، باید اعلام کنیم که نسخه‌ای از این دستگاه که از 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد با قیمت 529 دلار روانه بازار می‌شود. نسخه‌ای هم که دارای 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی است با قیمت 629 دلار عرضه می‌شود. بر اساس اعلام وان پلاس، نسخه قرمز رنگ از پرچم‌دار این شرکت از هفته آینده روانه بازار خواهد شد.

زمان معرفی وان پلاس 7 آشکار شد

همان‌طور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید، با رنگ جدید پرچم‌دار وان پلاس آشنا شدیم. نظر شما در خصوص این رنگ چیست و چقدر آن را جذاب‌تر از نسخه سفید یا مشکی می‌دانید؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟