اخبار

فروش سری ردمی 8 شیائومی از 19 میلیون دستگاه گذشت

شیائومی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گوشی هوشمند بوده که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی می‌کند. برای سال 2020 نیز مجموعه جدیدی تدارک دیده که هر یک در نوع خود قابل توجه هستند.

به تازگی این برند چینی اعلام کرده که میزان فروش سری ردمی 8 از 19 میلیون دستگاه عبور کرد. این سری چهار مدل را دربرگرفته که طی یکسال به چنین فروش خیره کننده دست پیدا کردند. این سری شامل مدل‌های ردمی 8 استاندارد، ردمی 8A Dual و 8A پرو و در نهاین ردمی 8A می‌شود.

با این میزان فروش سری گوشی های هوشمند ردمی 8، شیائومی موفق شده در بخش گوشی‌های میان رده بهترین فروش را به خود اختصاص دهد. فروشی که نشان از موفقیت بزرگ برند چینی بوده که طی سال‌های گذشته به موفقیت‌های بی نظیر دست یافته است.

فروش سری ردمی 8 شیائومی از 19 میلیون دستگاه گذشت

اخیرا بود که شیائومی سری ردمی 9 را در چند مدل معرفی کرد. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود این سری نیز به چه میزان فروشی دست یافتند و آیا کمپانی موردبحث می‌تواند همچون سری ردمی 8 فروش کم نظیری برای خود رقم زنند.

سری ردمی 8 شیائومی گزینه‌های برجسته هستند و باید آنها را در نوع خود کم نظیر دانست. این برند سعی داشته طی سال‌های آینده پیشرفت بزرگی رد بخش گوشی‌های میان رده اقتصادی داشته باشد.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟